Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Ayırma büyüsü veya diğer büyüleri bozmak için öncelikli olarak büyünün varlığından haberdar olmak gerekir. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımız zaman karşımıza çıkan en önemli etkenlerden bir tanesi de budur. Büyünün varlığından haberdar olmadan çiftleri, sevgilileri kurtarmak için bir adım dahi atmak mümkün değildir.

Her büyünün kendine özel olarak ortaya çıkan bazı belirtileri vardır. Bu belirtilere bakılarak büyünün varlığından şüphe etmek veya etmemek mümkündür. Ayırma büyüsü yapılan kişilerin gösterdiği belirtiler ise şu şekildedir:

  • Çiftlerin bir anda birbirlerinden nefret etmeye başlamaları,
  • Bu nefret seviyesinin bir zaman sonra düşmanlık seviyesine kadar çıkmaya başlaması,
  • Erkek veya kadının sadece eşine değil onun tanıdıklarına da asi bir şekilde davranmaya başlaması,
  • Erkekler ile asabileşir ve sadece eşine değil aynı zamanda işyerinde veya sosyal arkadaşlarına da asabi hareketler yapmaya başar.
  • Eşini eleştirmekten zevk alır. Üstelik bunu topluma açık bir şekilde yapmaya başlar.

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır diye baktığımız zaman yukarıdaki belirtiler kişinin hal, hareket ve sözlerine yansıyan belirtilerdir. Ancak bunun birde geceleri terleme ve kabus nöbetleri gibi belirtileri de bulunur. Ancak bunu genellikle kişinin eşi fark edeceğinden ve hatta bunları ikisinin birden yaşayacağından dolayı bariz bir şekilde anlaşılması zordur.

Ayırma büyüleri genellikle çiftlerin bir tanesine değil ikisine birden yapılır. Bu durumda insanların verdiği tepkilerde farklılık gösterebilir. Çünkü eğer ki eşlerden bir tanesine yapılırsa o kişi eninde sonunda büyüyü fark eder. Ancak ikisine birden yapıldığında ikisi de büyünün etkisi altına gireceğinden dolayı büyüyü fark edemezler. Bu nedenle ilk tercih eşlerin ikisine birden büyünün yapılması yönünde olacaktır.

Ayırmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır olarak yukarıdaki belirtileri gösteren kişilere rast gelmeniz yeterlidir. Ancak birde bu belirtilere rast geldiğinizde dahi sizler halen onun %100 olarak büyü etkisi ile yapıldığını anlayamayacaksınız. İşte burada yapmanız gereken şey son şans olarak bir medyuma başvurmaktır.

Medyumlar kişileri görmeden dahi sizlerden aldığı bilgiler sonrasında onlarda büyü olup olmadığını anlar. İşte bu noktada işlemler biraz daha karmaşıklaşıyor. Çünkü medyumlar arasında pek çok dolandırıcı vardır ve bunlardan kaçınmak için doğru medyumu bulmak gerekir. Ancak doğru bir medyum sizlere yardımcı olur. Doğru olarak tanımladığınız medyum ise güçlere vakıf olan, Gayb alemlerindeki varlıklar ile iletişime geçebilen, işinin ehli ve uzman bir kişidir. Ayırmak için yapılan büyü nasıl anlaşılır sorusundan sonraki kısım ise bunu uzman bir medyuma danışmak olmalıdır.

Uzman bir medyum arayışınızda sizlere web sitemizdeki yorumlara bakmanızı öneririz. Ayırma büyüsü gibi evli çiftler üzerinde etkili olan diğer büyülerde de web sitemizdeki yorumları okuyarak aradığınız medyumu bulabilirsiniz. Yorumlara ulaşmak, profesyonel ve işinin ehli olan medyumu bulmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir