Kilit Büyüsü

Büyülerin ne kadar sürede etki edeceğini anlayabilmek için öncelikle o büyülerin nasıl işlev gösterdiğini bilmek gereklidir. Örneğin, bir kilit büyüsü yapıldığı zaman bu çalışmanın ne şekilde etkilerini ortaya çıkaracağını bilmeden ne kadar sürede tutacağını söylemek mümkün olmayacaktır.

Her büyünün etkisi büyüyü yapan medyuma ve büyülenen kişiye bağlıdır. Büyünün yapıldığı kişinin doğuştan gelen enerjisi ne kadar kuvvetli ise büyüden o kadar zor etkilenir. Ancak kilit büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü bu kişiye her koşulda yapılabilir. Bir medyumun nefes gücünden daha kuvvetli bir nefese sahip insana rastlamak oldukça düşük ihtimaldir.

Medyumlar büyülerin tutma süreleri ile ilgili bilgilendirme yaparken daha önce yapmış oldukları çalışmalardan edindikleri tecrübeleri kullanır. Kilit büyüsü gibi tüm büyü çalışmaları herkes için farklı sürelerde etki gösterecektir. Bu nedenle kişilerin durumunu, büyünün zorluğunu ve buna benzer faktörleri değerlendirmeden herhangi bir şey söylemek doğru olmayacaktır.

Kilit Büyüsü Etkileri Ne Kadar Sürede Görülür?

Kilit büyüsü doğru bir şekilde yapıldığı zaman ortalama olarak on gün gibi bir sürede ilk belirtilerini gösterir. Bu belirtiler yine sürede olduğu gibi kişiden kişiye değişecektir. Büyünün etkileri zaman içerisinde yavaşça ortaya çıkar, ilerleyerek insanları tesiri altına alır. En sonunda ise artık karşı konulamaz biçimde etki etmeye başlar.

Bu büyüden korunan bir kişiye kilit büyüsü yapılmışsa en ufak bir etki bile beklemek mümkün olmayacaktır. Yapılan büyüler sadece herhangi bir şekilde korunma çalışması yaptırmamış insanlarda tutar.

Medyumlar büyüden maksimum verimi alabilmeniz için gereken her türlü çalışmayı yapacaktır. En zorlu gibi görünen büyü uygulamalarında bile gerçek medyum hocalar aracılığıyla çok net sonuçlar almak mümkündür. Kilit büyüsü gibi büyülerde bu durum çok daha rahat görülebilir.

Kilit Büyüsü Nasıl Daha Hızlı Tutar?

Sıradan bir insanın hangi büyü olursa olsun, etki süresini arttırmak için yapabileceği şeyler çok kısıtlıdır. Örneğin, bir kişi eşine kilit büyüsü yaptırdığı zaman büyünün tesirini güçlendirmek için eşine daha yakın davranabilir, hoşuna giden şeyleri yapabilir. Böylece hem büyü ile hem de fiziksel şartlar sayesinde çok daha etkili bir sonuç alınacaktır.

Kilit büyüsü medyum hocalar tarafından farklı uygulamalar aracılığıyla da güçlü hale getirilebilmektedir. Bu uygulamaların çeşitleri büyünün yapılış amacına göre değişir. Bağlama için yapılan çalışmalarda ekstra hazırlanan vefkler ile büyünün etkileri geliştirilebilir. Ancak bu tarz çalışmaların etki süresini kesin olarak hızlandıracağına dair bir bilgi bulunmaz.

Kilit büyüsü yerine çok daha hızlı etki edebilecek çalışmalar mevcuttur. Bu çalışmaların başında, bu alanda en etkili büyü olarak bilinen papaz büyüsü gelmektedir. Eğer mümkünse, kilit büyüsü yerine papaz büyüsü tercih edilmelidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir