Ayırma Büyüsü

 Büyülerin manevi dünyadaki varlıkları oldukça güçlüdür. Her ne kadar sadece etkilerini fiziki alemde görüyor olsak da ayırma büyüsü de dahil olmak üzere var olan her büyü uygulamasının öte alemlerde çok yoğun bir tesiri vardır. Bazı kaynaklarda, bu tesirin çıplak gözle görülebilmesi halinde tüm dünyayı aydınlatacak kadar güçlü olacağı söylenmektedir.

Büyüler, insan hayatına birer hediye olarak verilmiştir. Tarihin ilk dönemlerinden beri kullandığımız bu hediyeler her konuda bize yardımcı olmak için vardır. Ayırma büyüsü gibi büyü uygulamalarında da bu durum net olarak görülmektedir. Gerçek bir medyum tarafından yapılan basit bir büyüde bile her zaman için hayatımızı değiştirebilecek etkiler ortaya çıkar.

Ayırma büyüsü, hayırsız olan, birbirlerini kötü etkileyen veya zarar veren kişilerin daha hayırlı bir hayat kurmaları konusunda yardımcı olabilir. Bu büyünün çok etkili bir çalışma olduğu fazlasıyla net şekilde bilinmektedir. Gerçek medyumlar, ayırma büyüsü kullanarak en güçlü ve birbirine bağlı ilişkileri bile bitirebilmektedir. İnsanların iradesi, maneviyatın yüksek ve sonsuz gücü yanında adeta bir toz zerresi gibi kalmaktadır.

Ayırma Büyüsü Bozulur Mu?

Ayırma büyüsü gibi büyülerin manevi dünyadaki bağlara etki ederek tesir ettiği bilinmektedir. Bu büyü ile ortaya çıkan bir ayrılığın bozulabilmesi için aynı bağların yoğun şekilde güçlendirilmesi, kişilerin birbirlerine yeniden aşık olması gereklidir.

Ancak, bu büyü uygulamalarında kullanılan yöntemler her zaman için tesirini sürdürmeye devam eder. Bu nedenle, yapılan bir büyü çalışmasının etkisini kaybetmesi gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Kişiler, birbirlerine çekim hissediyor olsa bile ayırma büyüsü nedeniyle bu durum çok kısa sürede sönecek ve ayrılık hali geçmeyecektir.

Bu gibi büyüleri bozmanın tek yolu büyü bozma uygulamalarından geçer. Büyü bozma uygulaması yapılan ayırma büyüsünün etkisi azalabilir veya tamamen ortadan kaybolabilir. Bu gibi durumların önüne geçmek için de yine medyumlar tarafından yapılan koruyucu muska ve vefkler kullanılabilir.

Büyüler Asla Kendiliğinden Bozulmaz

Büyü uygulamalarında her zaman için ilk olarak medyum hocanın kişinin var olan enerjisini net şekilde incelemesi gereklidir. Bu inceleme yapılırken, medyum hocaların farklı ilimlerden yararlandıkları bilinmektedir.

Bu inceleme neticesinde, ayırma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü uygulamalarında her zaman için mutlaka net sonuç alınacak yöntemler belirlenmesi gerekir. Yine aynı şekilde, etkisini kaybetmeyecek ve zayıflamayacak büyü yöntemleri seçilmek zorundadır.

Medyumlar, tüm bu aşamaları titizlikle ve yoğun bir eğitim sürecinde edindikleri bilgiler ile gerçekleştirdiği için büyünün kendi kendine bozulması gibi bir durum asla söz konusu olamamaktadır. Ayırma büyüsü, sadece büyü bozma çalışması ile bozulabilen, ömür boyu etkili kalan bir uygulamadır.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen sayısız yorum ve mesajı ana sayfada toplamaktayız. Okumak ve yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir