Büyü Nasıl Bozdurulur?

Öte alemlerin sonsuz bir enerjisi bulunur. Bu enerjinin hayatlarımıza olan etkisi kaçınılmaz şekilde görülebilmektedir. Büyü bozma çalışması ile hayatımıza kötü olarak etki eden enerjilerden kurtulmak mümkündür. Büyü bozmak, tıpkı büyü yapmak kadar zorlu ve bilgi gerektiren bir çalışma olarak kabul edilir.

Medyum hocalar büyü bozma çalışması için pek çok farklı ilimden yardım alırlar. Bu ilimlerden bazıları medyumlara el verme yöntemi ile üstat medyumlar tarafından aktarılır. Her insan bu tarz bir ilimden yararlanamaz.

Eğitim süreçlerinde kötü ve iyi tüm enerjiler ile çalışan medyum hocalar hangi çalışmanın ne tarz bir etki yaratacağını bilirler. Bu nedenle, kişiler üzerinde ortaya çıkan etkilere bakarak bile hangi büyünün yapılmış olduğunu kolayca anlayabilirler. Büyü bozma çalışmalarında temel uygulama öncelikle büyüyü anlamaktan geçer.

Büyü Bozmak Zor Mudur?

Büyü bozma çalışmaları bir büyü yapılırken kullanılan tüm yöntemlere hakim bir kişi tarafından yapılmak zorundadır. Büyünün nasıl yapıldığını bilmediği sürece medyum hocanın büyüyü bozması mümkün olamaz.

Büyü bozmak için kullanılan ilimler, tıpkı büyü yapılırken kullanılan ilimler gibi gizli ve karmaşıktır. Her medyumun bilemeyeceği kadar özel olan bu çalışmaları yapacak olan hocaların işinin ehli olması gerekir.

Gerçek medyum hocalar büyü bozma çalışmaları için ayrıca kullanılan özel bilgileri de öğrenir. Bu bilgiler uzun yıllar boyunca çalışma ve uzmanlaşma gerektirir. Tüm bu sebeplerden dolayı sıradan bir kişinin büyüyü tek başına bozabilmesi mümkün değildir. Hangi büyü olursa olsun mutlaka işinin ehli bir medyum tarafından büyü bozma çalışması yapılması gerekir.

Her Büyü Bozulur Mu?

Büyü bozma işlemi yapan medyum hocalar yapılan her türlü büyü uygulamasını bozabilir. Bu büyülerin bazıları diğerlerine kıyasla çok daha zor bozuluyor olsa da işinin ehli olan bir medyum tarafından istenen her türlü büyü kolayca bozulabilecektir.

Büyü bozma çalışmaları sırasında yapılan işlemler büyünün türüne göre belirlenir. Kara büyü için daha karmaşık uygulamalara ihtiyaç duyulurken kolay bozulabilen çalışmaların birkaç günde etkisiz kılınması bile mümkündür.

Bazı büyülerin diğerlerine göre daha zor bozulmasının sebebi kişinin enerjisine tam olarak tesir etmiş olmasından kaynaklı olabilir. Büyü bozma çalışması ne kadar erken yapılırsa o kadar rahat etki edecektir. Ancak, yapılışı üzerinden çok uzun süreler geçmiş olan büyüler bile işinin ehli medyumlar tarafından kolayca bozulabilir.

Büyü bozan medyumlar mutlaka güçlü bir nefes gücüne sahip olmak zorundadır. Aksi takdirde, büyüyü yapan medyumun nefesi baskın gelecek ve büyü bozma işlemi başarısız olacaktır. Bu nedenle, en basit gibi görülen büyünün bile bozulması için işinin ehli, profesyonel bir medyum ile çalışmak çok önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz siz de daha önceden çalıştığınız medyumlar hakkında görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir