Güvenilir Medyum Hocalar ve Sahte Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Yaşadığımız dönemde yalancılığın çok yüksek olması sebebi ile sahte kişileri ayırt etmek oldukça zorlu oluyor. Güvenilir medyumları sahtelerinden ayırt etmek te oldukça zorludur. Bu durum güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşır sorusunu akıllara getirir. Güvenilir medyumlar geçmişleri ortada olan, diğer kişiler tarafından tanınan, aniden ortaya çıkmış kişiler değildir. Yaşadıkları evdeki süreleri bile gerçek bir medyum olduklarını yansıtır. Danışanlarına karşı samimi davransalar da laubali tavırlardan uzak dururlar. Hiçbir işi oldubittiye getirmez ve sabır gerektiren işlemleri uygularlar. Haklarında yapılan yorumların gerçek olduğunu, birbirinden bağımsız kişilerin yaptığı yorumlardan anlayabilirsiniz. İlim ve irfan sahibi olan medyum hocalar, doğuştan sahip oldukları yeteneklerini çalışma ve gözlem ile birleştirmiş kişilerdir. Kur’an-ı Kerim’den tek bir ayet bile bilmeyen sözde medyumlar ile karıştırmamak gerekir. Yüz yüze görüşme yapmaktan ve danışanlarının sıkıntılarını dinlemekten çekinmezler. Güveninizi kazanmak için gerekli tüm açıklamaları yapabilirler. Sorunlarınızdan kendilerine fayda sağlamaya çalışmazlar. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan yalancı medyum hocalardan sonra bu konuya çok dikkat etmek gerekir. Kendini Kaf dağında görmeyen bu kişiler, kendisine danışan kişilerin sıkıntılarını önemserler. Bu özelliklere sahip medyumları bulmak zor olsa da, dolandırılma ihtimaliniz de bir o kadar yüksek olduğu için iyi bir araştırma yapmadan seçim yapmamalısınız. Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşır sorusuna yanıt bulduktan sonra işlemlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz.

Sahte Medyum Hocalara Dikkat

Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşır diye merak eden kişilerin ilk dikkat etmesi gereken sahte medyum hocaların yukarıda saydığımız vasıfların birçoğuna sahip olmadıklarıdır. Bu kişileryüz yüze gerçekleştirilecek buluşmalardan olabildiğince uzak dururlar. Konuyu sürekli paraya getirirler ve bilgilerini sorgulamak oldukça zordur.Resmi bir belgeye ve adrese bile sahip olmadıkları için hiçbir zaman güven vermezler. Her soruya bir bahaneleri vardır. Büyüler hakkında kulakta dolma bilgilerle hareket eder, safsataları önünüze sunar ya da hiç büyüden bahsetmezler. Büyü bilgisi para alana kadar sadece yüzeysel olarak konuşulur. Para kazanabilecekleri her platformda bu kişilerle karşılaşmak mümkündür. Bu gibi medyum kılıklı yalancı kişiler ile uğraşmak istemiyorsanız doğru kişiler ile iletişimde olmaya özen gösterin. Aksi takdirde bu işten zarar görme ihtimaliniz yüksektir. Sahte bir medyum ile iletişimde olduğunuzu fark ettiğiniz an elinizde olan tüm kanıtlar ile en yakın güvenlik birimine başvurabilirsiniz. Sahte medyum hocalar sizi sadece paranızdan etmek ile kalmaz yanlış büyüler ile farklı zararlar görmenize de sebep olabilirler. Güvenilir medyum hocalar ve sahte medyum hocalar nasıl anlaşır sorusu dikkatli bir araştırma sonucunda yanıtlanabilir.

Siz de medyum hoca yorum ve şikayetlerine ulaşmak istiyorsanız sitemizde ana sayfada bu bilgilere yer veriyoruz. Yorum yapabilir, şikayetleri inceleyebilirsiniz. Bunun için buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir