Kıbrıs Medyumlar – Kıbrıs Hocalar

Medyumluk mesleği sırlarla dolu çok kadim bir uğraştır. İlk çağlardan bu yana bu uğraş devam etmiş, insanlar medyumlar tarafından farklı konularda destek görmüştür. Her medyum hoca kendinden önce gelen meslek temsilcilerinin yaptığı bu işi devam ettirir.

Eski çağlarda medyum hocalar devletler için azami öneme sahipti. Kıbrıs medyum hocaları gibi vefk ve yıldızname gibi çalışmalarda uzmanlaşan hocalar, devlet erkanına olabilecek olaylar konusunda tavsiyelerde bulunur, farklı ilimler ve hesaplamalar yaparak devletin yönetiminde söz sahibi olurdu. Gaybi alemin enerjilerini en iyi şekilde kullanarak vatanlarına hizmet ederdi.

Günümüzde medyumluk bu tarz amaçlarla kullanılmıyor gibi görülse de aslında hala böylesi çalışmalar yürüten medyum hocalara rastlamak mümkün. Pek çok devlet büyüğü yine gaybi alemlerin gücünden yararlanmaya devam etmektedir. Kıbrıs medyum hocaları gibi işinin ehli hocalarla çalışan bu isimler, yıldızname ve vefk gibi çalışmalarla hayatlarını daha kolay hale getirmekte, kritik anlarda maneviyatın gücü sayesinde doğru kararlar almaktadır.

Kıbrıs medyum hocaları, tıpkı diğer ülkelerde yaşayan ve çalışan medyumlar gibi sadece devlet büyüklerine veya önemli insanlara yardım etmez. Bunun dışında kendilerine başvuran herkese isteklerinin gerçekleşebilmesi için bir kapı olur. Manevi alemlerin enerjisini talep eden herkes için kullanan medyum hocalar büyü ve benzeri çalışmalarla fiziki alemde güçlü bir etki yaratır.

Medyumluk mesleği asla bir grubun tekelinde olmamıştır. Medyumlar yaptıkları tüm işleri gönül işi olarak görür ve çalışmalarını insanlığın mutlak hayrı için yapar. Tam da bu sebeple pek çok kişi fiziki alemde çözüm bulamadığı sorunlar için medyum hocaların kapısını çalar. Kıbrıs medyum hocaları gibi hocalar da insanlara yardım etmek için antik dönemlerden bu yana sakladıkları gizli bilgileri kullanır, gaybi alemlerin enerjisini bu alemdeki niyetler için programlar.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir