Köln Medyum Hocalar

Evrende söz edilen 2 farklı âlem bulunur. Maddi olarak içerisinde bulunduğumuz bu âlem haricinde manevi olarak farklı varlıkların içerisinde bulunduğu başka bir âlem daha vardır. 2 farklı âlem birbirinden tamamen farklı gerçekler ile çalışır. Köln medyum hocalar ise âlemler arasında yolculuk yapabilir ve buradaki varlıklardan ricacı olarak işlemlerine yardım etmesini sağlayabilir.

Manevi âlemlerde pek çok farklı varlık bulunur. Zaman, mekan ve mesafe kavramı bu âlemler için geçerli değildir. Dolayısı ile dünyamızda bulunan kurallardan tamamen farklı kurallar orada geçerlidir. Medyumlar burada bulunan varlılar ile trans yöntemini kullanarak iletişime geçer. Trans yöntemi ile ruhunun bedenini bırakmasını ve öte tarafa geçmesini sağlayabilir.

Medyumlar dünyamız içerisinde fizik, kimya ve bilimin diğer teorilerince açıklanamayan işlemler gerçekleştirir. Bu işlemlerden bazıları şunlardır:

  1. Büyü ve sihir yapmak
  2. Ölmüş bir kişinin ruhu ile iletişime geçebilmek
  3. Muska hazırlamak
  4. Geçmiş ve gelecekten bilgi alabilmek

Bunun gibi işlemleri gerçekleştirebilmek adına sürekli olarak çalışan hocalarzamanla kazandıkları güçler üzerinde büyük bir tecrübeye de sahip olur.

Herkes Köln Medyum Hocalar Arasında Yer Alamaz!

Bir hoca olabilmek için ön şart doğuştan gelen yeteneklerdir. Bu çoğu zaman kan yoluyla gerçekleşir. Kişinin birkaç uzak ceddinden dahi bu yetenek ona vakfedilebilir. Kişide yetenek yoksa eğer o kişi medyum değil ne kadar çalışırsa çalışsın olsa olsa hokkabaz olur.

Medyumlar doğuştan gelen yetenekleri üzerinde uzun süre çalışmalıdır. Hatta bu çalışma evresi öncelikli olarak maddi dünyayı anlamak üzere gerçekleşir. Henüz yaşadığı dünyanın kurallarını bilmeyen fizikten, kimyadan ve felsefeden bihaber olan medyumların manevi dünyada başarılı olması söz konusu dahi değildir.

Maddi olarak içerisinde bulunduğu dünyayı başarılı bir şekilde kavrayan hoca sonrasında manevi âlemler ile iletişime geçmek ister. Burada ise karşısına ruhlar âlemi çıkar ve manevi âlemlerin varlıkları onu karşılar.

Köln medyum hocalar 2 âlemi de anladıktan sonra artık sürekli olarak antrenman yapmak durumundadır. Daha önce başarılı olmadığı veya denemediği büyüler için gelen istekleri her zaman reddeder. Bu nedenle gerçek bir hoca ile sahtesi arasındaki farkta buradan başlar.

almanya köln medyum hocalar

Sahte hoca yukarıdakilerden bihaber şekilde tüm isteklere olumlu yanıtlar verir. Bu nedenle bir hocayı anlamak ve onu ayırt etmek için ona zorlu büyü taleplerinde bulunabilirsiniz. Gerçek bir hoca özellikle kırmızı ve kara büyülere karşı her zaman mesafelidir. Onları yapmaya asla yanaşmaz. Ancak sahte hoca ise sadece menfaatine bakar.

Günümüzde gerçek bir hoca kadar sahte hocalara rastlanmakta mümkündür. Köln medyum hocalar arasında da bu iki hoca çeşidinden de bulunur. Bu nedenle hocaya başvurmadan önce hakkında ne kadar çok bilgi alırsanız o kadar kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Web sitemizin ana sayfasında sizlerden gelen yorumlar yer alır. Sizlerde bu yorumları okumak ve düşüncelerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir