Fransa Medyumlar – Lyon Medyum Hocalar

Fransa’nın ikinci büyük şehir olan Lyon aynı zamanda Fransız gastronomisinin de merkezi sayılmaktadır. Lyon içerisinde yaşam süren Arap ve Türk vatandaşının sayısı da oldukça fazladır.  Lyon Medyum Hocalar, bu şehirde talepleri daha çok bu kesimden almaktadır. Fransa’nın güneydoğu tarafında yer alan Lyon’da bulunan medyum hocalar burada tılsım, büyü bozma gibi etkinliklerde ön planda yer alırlar.

Kişilere özel oluşturdukları yüksek enerjilerle özel yeteneklerini birleştiren Lyon Medyum Hocalar bu sayede oluşturmaktadır. Kişiler bu tılsımları bazen hayatlarını bir düzene koymak bazen de diledikleri kişinin sevgisini kazanmak, yükselmek gibi amaçlarla talep etmektedir. Tılsımlarda kullanılan gayb sözleri ve araçlar da diğer büyülerde kullanılanlardan farklılık taşımaktadır. 

İlim Sahibi Medyum Hocalar

Medyum hocaların büyü ve tılsım dışında bakımını yaptıkları bir diğer işlemde yıldıznameye bakmaktır. Yıldızname bakımı için herhangi bir araca gerek yoktur. Yıldızname için genellikle dua, cifr, ilim ve ebcet gibi kaynaklar kullanılır. Medyum hocalar, yedi gezegen, on iki burç, on iki kemerinin esas alındığı yıldıznamelerde dilekte bulunan kişi ile gök cisimleri arasındaki ilişkiyi inceler. Her ne kadar bir fal türü gibi görünse de yıldızname aslında bir fal değildir. Lyon Medyum Hocalar,  Kişinin adı, anne ve baba adı, doğum tarihi, saati, gibi bilgiler çerçevesinde kuran ayetlerinden yararlanarak yıldızname çıkarmaktadır.

Deneyimli Medyum Hocalar

İnsanlar doğal yollardan elde edemedikleri her türlü unsur için medyumlara başvurabilmektedir. İş, aşk, intikam, mal mülk… Yaşantılarında oluşan olumsuz koşullardan kurtulmak için 6. Hissi ve ön görüsü yüksek olan medyum hocalara giderler. Burada da öncelikli talep ettikleri şey büyüdür. Yanı sıra bir başkasının yaptırmış olduğu büyü nedeni ile hayatı zorlaşan kimseler de büyü bozdurmak için medyum hocalarla iletişime geçmektedir. Medyum hocalar, doğuştan bir takım özel yeteneklere sahip olsalar da kendilerini zamanla eğitmek zorundadır. Bir medyum hocasının birden fazla dil öğrenmesi, bir takım malzemelerin kullanılışını uygulamalı olarak pratiğe dökmesi gerekmektedir. Arapça, İbranice ve Süryanice Lyon Medyum Hocalar için bilinmesi gereken başlıca diller arasında yer alır.

Bir medyumun ön yargılı olmaması, farklı düşünce yapılarına açık bir yapısının olması gerekmektedir. Bu özellik, medyum ile karşısındaki kişi arasında hem güveni sağlamlaştırır hem de samimi bir bağ oluşmasına yardımcı olur. Medyum hocalardan bazen yapmış oldukları büyünün özellikle çok gizli tutulması istenmektedir. Öyle ki bir medyum büyü yaparken ve bozarken de gizli ilimlerden yararlanmaktadır.

Alanında Uzman Medyum Bulmak

Büyüler arasında etkisi büyük ve güce sahip olan büyü Geri getirme büyüsüdür. Sevdiği kişiyi kaybetmek istemeyen kişiler, geri getirme büyüsü yaptırarak yeniden bir birliktelik kurmaktadırlar. Ancak Geri getirme büyüsü her koşulda herkes için etkili olmayabilir. Bu durumlarda ilmi birikimi fazla olan, nefesi kuvvetli medyum hocalardan yardım almak fayda sağlayacaktır. Geri getirme büyüsü, sevdiği kişileri kendi yöntemleri ile kendine bağlayamayan, döndüremeyen kişilerin umudu olan bir büyü çeşididir.  Gerek geri getirme büyüsü olsun gerek diğer büyüler için doğru medyumu bulmak büyük önem taşır.

Son dönemde Google verilerine göre en çok Fransa’nın şu bölgelerinden medyum hoca aratılıyor:

Paris
Marsilya
Lyon
Toulouse
Nis
Nantes
Strazburg
Montpellier
Bordeaux
Lille
Rennes
Le Havre
Reims
Toulon
Grenoble

Lyon medyum hocalar arasından uzman medyum bulmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilir, kendi yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir