En Son Medyum Şikayetleri Nereden Okunur?

Medyumluk mesleği binlerce yıldır var olan ve pek çok kişinin hayatına bir şekilde dokunmuş bir meslektir. Medyum hocalar, sayısız farklı ilim ve bilgi kullanarak insanlara yardım etmiş, bugün de aynı şekilde destek olmaktadır. Ancak, gerçek medyum hocalar olduğu gibi sahte ve dolandırıcı medyumların da bulunduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle, en son medyum şikayetlerini okumak, hangi medyumla çalışacağınız konusunda iyi araştırma yapmak çok önemlidir.

En son medyum şikayetlerini okuyan bir kişi, pek çok dolandırıcıyı kolayca öğrenip ifşa edebilmektedir. Her ne kadar dolandırıcı medyumların sayısı fazla olsa da gerçek medyum hocaların da var olduğu, iyi bir araştırma sayesinde kolayca bulunabildiği unutulmamalıdır. Güvenilir bir medyum hoca, yıllar boyunca aldığı eğitim sayesinde her türlü sorununuzda size destek olacak, her zaman yardım edecektir.

Medyum şikayetlerinde adı geçmeyen, güvenilir medyum hocaların eğitimleri her türlü büyüyü yapabilecek kadar kapsamlıdır. Daha küçük yaşlardan itibaren başlayan bu eğitim sürecinde, en zorlu çalışmaları bile öğrenen, alanında kendini geliştiren medyum hocalar, ister maddi ister manevi konularda olsun, her daim çok başarılı işlemler yapabilmektedir.

Bir medyum hocanın başarılı olabilmesi için mutlaka nefesinin de güçlü olması gereklidir. Bu nedenle, en son medyum şikayetlerini okuduktan sonra, çalışacağınız medyum hocanın nefes gücünün yeterli olup olmadığından emin olmanız, ilim bilgisinin tam olduğunu görmeniz gereklidir. Böylece, en zor durumlarda bile gaybi dünyadan destek alabilmeniz mümkün olacaktır.

Dolandırıcı Medyumlar Sorunlarınızı Umursamaz

Gerçek medyum hocalar, yaptıkları her türlü çalışmayı sorununuzu çözmek adına hazırlıyor olsa da dolandırıcı medyumlar hiçbir zaman sorunlarınızla ilgilenmeyecek, her zaman kendi çıkarlarını düşünecektir. En son medyum şikayetlerinde de okuyacağınız üzere, bu kişiler her zaman para odaklı çalışıp insanları mağdur etmektedir. Gerçek medyumlar, bu mesleği bir gönül işi olarak görmekte, yardımcı olmak adına gayret etmektedir.

Yine benzer şekilde, medyum şikayetlerinde de görülebileceği üzere bu kişilerin her şeyin yapılabileceğini söylediğine rastlamak mümkündür. Örneğin, dolandırıcı bir medyum hoca, aşk büyüsü ile sizi hiç tanımayan, dünyanın bir ucunda bulunan kişiyi size aşık edeceğini söyleyebilir. Böylesi bir çalışmanın yapılması imkansız olsa da sahte medyumlar bunu umursamayacak, yalan söyleyecektir.

Sahte Medyumların İlimler Konusunda Bilgisi Yoktur

Medyumluk mesleğinde var olan tüm ilimlerin gizli tutulduğu ve dışarı ile paylaşılmadığı unutulmamalıdır. Her türlü büyü çalışması, havas ve ledün gibi özel ilimler aracılığıyla yapılmaktadır. En son medyum şikayetlerinde adı geçen, insanları mağdur eden medyum hocaların böylesi ilimlere erişebilmesi mümkün değildir.

Gayb alemlerinin gizemleri, binlerce yıldır aynı şekilde korunmakta ve bu sayede günümüze kadar bozulmadan ulaşmaktadır.Neredeyse tüm bilgiler, el verme yoluyla aktarıldığı için sıradan bir insanın böylesi bilgilere erişebilmesi imkansızdır. En son medyum şikayetlerinde adı geçen, dolandırıcı medyumların da ilim bilmesi imkansızdır.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini de okuyabilirsiniz. Tüm yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da sorularınızı sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir