Medyum Hoca Seçiminde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gaybiyatın enerjisini ve bilgisini tanıyan güvenilir medyum hocalar, kadim dönemlerden beri kullanılan pek çok özel yöntem ile büyü yapmaktadır. Bu büyüler, kimi zaman bizlerin maddi yaşantısında destek olmakta, kimi zaman evlilik, aşk hali gibi durumlarla yardım etmektedir. Medyum hoca seçiminde dikkat edilecekler bilindiği sürece, gaybi dünyalar ile alakalı her konuda etkin bir çalışma yaptırmak mümkün olmaktadır.

Medyum hocalar tarafından yapılacak olan en basit işlemde bile hocanın her zaman güçlü bir nefese sahip olması gerekmektedir. Bu nefes gücünü sonradan kazanmak gibi bir durum asla mümkün değildir. Tüm medyum hocalar, nefes güçlerine doğuştan sahip olmakta, zaman içinde geliştirerek insanlara faydalı hale getirmektedir.

Medyum hoca seçiminde dikkat edilecek püf noktalar, dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemek adına çok önemlidir. Medyumluk mesleği tarihin her döneminde el üstünde tutulduğu, gerçek medyum hocalar tarafından pek çok insana yardım edildiği için oldukça popüler hale gelmesi kaçınılmaz olmuştur. Bu popülerlik ise beraberinde dolandırıcıların piyasaya çıkmasına yol açmıştır. Her ne kadar etrafta dolandırıcı medyumlarla karşılaşmak mümkün olsa da medyum hoca seçiminde dikkat edilecekler bilindikten sonra bu kişilerden uzak durmak ve her zaman için uzman hocalar ile çalışabilmek kolay olmaktadır.

Medyum hocaların büyü yaparken kullandığı tüm teknikler en eski dönemlerden bu yana özel olarak geliştirilmiş ve üzerinde çalışılmış uygulamalardır. Güvenilir bir medyum hocanın bu bilgileri her zaman doğru şekilde kullandığı ve insanlara her zaman etkili yardımlarda bulunduğu bilinmektedir. Medyum hoca seçiminde dikkat edilecek noktaları bildikten sonra gerçekten tesirli çalışmaları olan gerçek hocalara ulaşmak mümkün olacaktır.

Her İşlemden Önce Bakım Gereklidir

Medyum hocaların büyü çalışmaları yapmadan önce bakım adı verilen özel bir uygulama yapması gerektiği bilinmektedir. Bakım çalışması, insanın manevi dünyalardaki varlığını inceleyen, kişinin üzerinde ne gibi enerjiler olduğunu görebilen özel bir işlem olarak tanınmaktadır. Bakım, tüm manevi çalışmaların doğru tutması adına kritik bir noktadır. Bu nedenle, medyum hoca seçiminde dikkat edilecek en önemli konulardan biri bakımdır. Bakım yapmayan bir medyum hoca ile çalışmak tavsiye edilmemektedir.

Bakım yapmak zor bir uygulama olarak görülmektedir. Bu uygulamayı yapan medyum hocaların mutlaka öte dünyalari iyi şekilde anlıyor ve tanıyor olması gereklidir. Gaybiyatı tanımayan bir medyum hocanın bakımdan istediği tesiri alması imkansızdır.

Bakım Sırasında Her Şey Görülebilir

Medyum hoca seçiminde dikkat edilecek en özel noktalardan biri olan bakım sırasında, medyum hocanın maneviyata dair her türlü enerjiyi etkili şekilde görebildiği bilinmektedir. Bu enerjileri gördükten ve gözlemledikten sonra, nasıl bir büyü yöntemi kullanılacağına karar verilmektedir. Doğru yöntemleri kullanan medyum hocalar, yaptıkları her türlü çalışmayı kişinin enerjisiyle tam anlamıyla uyumlu hale getirmektedir. Bu sayede, medyumlar tarafından yapılan bu çalışmaların çok daha net sonuçlar verdiği, daha hızlı tuttuğu bilinmektedir.

Medyum hocalar ile ilgili, sizden sitemize pek çok yorum, şikayet ve tavsiye mesajı gelmektedir. Gelen tüm bu yorumları okumak, dilerseniz medyum hocalar ile ilgili yorum yazmak ya da merak ettiğiniz konularda soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir