Yıldızname

Sayısız farklı medyum hocanın araştırma alanlarından biri olan yıldızlar ve dünyamıza yansımaları neredeyse her konuda hayatımızı doğrudan etkileyebilmektedir. Hayatımızın çok önemli bir parçası olan bu enerjiler, yeri geldiği zaman iş hayatımızı yeri geldiğinde ise aşk ve ilişki kurma durumlarımızı etkilemektedir. Yıldızname adı verilen bir uygulama aracılığıyla nasıl etkilerin bizi beklediğini anlamak, buna göre hareket edebilmek mümkündür. Medyum hocalar, bu çalışmayı onlarca farklı ilimle yapmakta, hayatımızın gidişatını etkilemesini sağlamaktadır.

Medyumluk mesleği her zaman için en karmaşık enerjilerle çalışmayı içermektedir. Yıldızname gibi işlemlerde herhangi bir enerji çalışması yapılmadan, sadece hesaplama yapılıyor olsa da bu çalışmaların da oldukça karmaşık bir altyapısı bulunmaktadır. İşinin uzman olan medyumlar, bu konuda pek çok farklı çalışma yürütmüş ve bilgi birikimlerini artırmıştır.

Yıldızname denen işlemin yapılabilmesi için öncelikle işlemi uygulayacak olan medyumun profesyonel olarak bu alanda eğitim almış olması gereklidir. Bu eğitim boyunca, medyum hocaya enerjileri tanımak, nasıl kullanılacağını öğretmek gerekir. Bunları bilmeyen bir kişinin yıldızname gibi etkili işlemleri yapabilmesi hiçbir zaman için mümkün değildir.

Yıldızname işi karmaşık olduğu kadar bu işlemde kullanılan ilimleri kullanmak da zordur. Medyumlar, yapılacak olan çalışmalarda hangi ilimlere başvuracaklarını eğitimleri sırasında öğreniyor olsa da eğitimlerinde üstat bir medyumdan el almadıkları, özel bilgilere vakıf olmadıkları sürece yıldızname yapmaları mümkün olmayacaktır.

Yıldızname Nasıl Yapılır?

Yıldızname işleminin yapılabilmesi için öncelikle işlemin yapılacağı kişinin enerjisi incelenmek zorundadır. Bu inceleme akabinde, kişinin enerjisindeki değişimler hesaplanmaktadır. Yapılan inceleme ve hesaplamalarda, bu kişiye ait enerjinin en saf formu, dışarıdan etkilenmemiş hali tespit edilmeye çalışır.

Medyumlar, bunu yaptıktan sonra kişi üzerinde dışarıdan tesir eden enerjileri çok daha rahat tespit edebilmektedir. Bu enerjileri anlayan ve öğrenen bir medyum hoca ise gerekli olan çalışmayı daha doğru yapacak, yıldıznamede kullanılması gereken enerjileri daha net öğrenecektir.

Yıldızname yapılırken, kimin için hazırlanıyorsa o kişinin belirli bilgileri de gereklidir. Bu bilgiler kullanılarak, doğum anında gökyüzünde gerçekleşen olaylar tespit edilmekte, gerekli olan hesaplamalar buna uygun şekilde yapılmaktadır. 

Yıldızname Gizli İlimler Arasında Gösterilir

Yıldızname çalışmalarında pek çok farklı özel ilim kullanılmaktadır. Havas, ledün gibi karmaşık bilgilere ek olarak, çalışma sırasında kullanılacak özel uygulamalar da her zaman için gizli tutulmaktadır.

Yıldızname, tek başına bir ilim olarak görülebilir. Bu işlem ile insanların hayatında oluşacak her şey çok daha yakından görülebilmekte, bir yol haritası çıkarılarak kişilerin gideceği yönü tayin etmeleri sağlanmaktadır. Bu ilimler konusunda uzmanlık kazanmak zorlu bir süreç olduğu için sadece işinde uzman medyumlarla çalışmak çok önemlidir.

İyi bir araştırma yapmanız, hangi konuda olursa olsun yıldızname yaptıracağınız medyumu çok daha doğru belirlemenizi sağlayacaktır. Doğru medyum ile çalışmanız durumunda ise her daim en etkili işlemleri yaptırmak, yıldızname ile hayatınızı düzene sokabilmek mümkündür.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okuyabilir, dilerseniz kendiniz de yorum yazabilirsiniz. Tümüne ulaşmak için ana sayfamıza gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir