Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

En sık tercih edilen büyü yöntemlerinden biri olan papaz büyüsü birbirinden farklı amaçlar ile kullanılabiliyor ve bu çalışmaların her birinde fazlasıyla etkili oluyor. Geçmişten bugüne gelen en köklü büyü yöntemlerinden biri olan papaz büyüsü hakkında kayıtlara bundan yüzlerce yıl öncesinde bile rastlanabiliyor. Özellikle Kelt kültüründe, farklı isimler ile çok kez karşımıza çıkan papaz büyüsü, aşktan bağlamaya kadar çok farklı amaçlar ile kullanılmış.

Papaz büyüsü, günümüzde de pek çok amaç için kullanılarak insanlara yardımcı oluyor. Genellikle kara büyü çalışmalarında tercih ediliyor olsa da, pek çok ak büyü çalışması için de papaz büyüsü yapıldığına rastlayabilirsiniz.

Papaz büyüsü, neredeyse her isteğinize yanıt verebilecek kudrette. Tüm büyü çalışmalarında etkisi bulunan ve bir şekilde uyarlanabilen bu büyü tehlikeli olduğu kadar verimli de. Papaz büyüsü, kendi içinde farklı alt dallara ayrılıyor. Bu alt dallar, büyünün uygulama yöntemini değiştirdiği gibi, aynı zamanda ne tür amaçlar ile kullanılacağını da belirliyor.

Çoğu papaz büyüsü için hüddamlara ihtiyaç duyulmakta. Hüddamlar, medyum hocadan aldığı emir doğrultusunda kendisine verilen talimatı yerine getirmek için harekete geçiyor. Bu talimat, kişilerin iradesine etki etmek ve bunun akabinde aşk ve benzeri bağları oluşturabilmek için kullanılabileceği gibi, kısmet açma gibi çalışmalar için de verilebilir.

Hüddam kullanılan büyülerde, büyüyü yapan hoca hüddama hükmettiği sürece istenen her türlü iş yaptırılabilir. Hüddamlar, manevi alemde bulunan varlıklar olmaları sebebiyle, insanların göremediği, etki edemediği enerjilere etki eder. Bu enerjiler ise kişinin kısmeti, rızkı gibi kavramlar ile açıklanır. Papaz büyülerinin genelinde hüddam kullanılması, bu büyü tekniğini bu açıdan özel kılar.

Papaz büyüsünün kullanıldığı alanlar içerisinde, sayısı hiç de küçümsenemeyecek kadar tehlikeli çalışmalar da yer alır. İster batı ekolünde olsun, ister doğuda, farklı isimler altında gerçekleştirilen kara büyü çalışmalarının pek çoğu papaz büyüsünden türetilmiştir. Özellikle kara büyü çalışmalarında papaz büyüsünün kullanılmasına dair pek çok eski kaynak bulunur. Büyünün Türkiye’de bu isimle anılmasına neden olduğu düşünülen teorilerin birine göre, Roma döneminde önemli bir saray mensubuna papaz büyüsü kullanılarak suikast gerçekleştirilmiştir. Bu açıdan bakıldığında, her büyü çalışmasında olduğu gibi, papaz büyüsünde de hem hayır hem de şer bulabilirsiniz.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

4 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir