İsviçre Medyumlar – Bern Medyum Hocalar

Büyü uygulamaları genellikle ruhani âlemlerle ile ilgili gerçekleştirilmektedir. Büyü kavramının tarihi, oldukça eski zamanlara dayanmaktadır. Büyü uygulamaları, her ne kadar İslam dinine göre günah kabul edilse de, geçmişten günümüze kadar çoğu insanın başvurduğu bir yöntem olmuştur. Genellikle bu uygulamaya başvuran insanların istekleri doğrultusunda şekillenen bir takım yöntemler kullanılarak yapılır ya da bozulur.
Genellikle insanlar hayatlarındaki nefret ettiği insanları uzaklaştırmak için, sevdiğini kendine bağlamak ve iş hayatını düzene sokmak için büyü uygulamalarına başvurmaktadır. Eğer kişi üzerindeki negatif enerjiyi pozitif enerjiye dönüştürmek isterse Bern medyum hocalar gibi alanında kadim bilgilere sahip hocaları çok iyi bir şekilde araştırarak bulmalı ve yardım istemelidir. Ayrıca büyü yaptıracağı ya da bozduracağı medyum hocaya son derece güvenmeli ve yapılan uygulamanın sonucunu görmek için acele etmemelidir. Medyum hocaya güvenmesinin sebebi, kişinin güvendiği takdirde karşısındaki medyum hocaya bütün sırlarını anlatacak olmasıdır. Çünkü insan güvenmediği insana pek de bir şey anlatmak istemez.
Büyü genellikle insanları kötü etkilemektedir. Büyü yüzünden insanların hayatları tepe taklak olabilmektedir. Eğer kişi kendisine büyü yapıldığını düşünüyorsa ilk olarak bir psikoloğa gitmelidir. Psikoloğun çare bulamadığı bir durum ise daha sonra Bern medyum hocalar gibi alanında uzman bir medyum hoca bulmalıdır.
Medyum İle Kâhin Aynı Kişi Midir?
Medyumlar aslında bir kâhindir. Kendilerine göre kehanetlere sahiptirler. Bu kehanetlere iki farklı yolla sahip olurlar. Bunlardan ilki, doğaüstü varlıklarla iletişimi geçilmesi sonucunda elde edilen bilgilerdir. İkincisi ise, doğada meydana gelen olayları inceleyerek çıkarımda bulunarak edinilen bilgilerdir.
Eğer gidilen medyum hoca gerçek bir medyum ya da kâhin ise gerçekleri söyleyecektir. Çünkü gerçek medyum doğuştan yeteneklere sahiptir. Fakat sahte medyumlar gerçekleri bilemez.
Gerçek Bir Medyumda Olması Gereken Nitelikler
Medyumları normal insanlardan ayıran birtakım özellikler vardır. Bunlar;
• Medyumlar insanların gözlerine bakarak akıllarından ne geçirdiklerini bilirler. Fakat normal insanların böyle bir şey yapması mümkün değildir.
• Medyumlar göz teması kurarak etrafındaki nesneleri hareket ettirebilirler. Ancak normal insanların böyle bir şeyi yapması mümkün değildir.
• Medyumların gördükleri rüyalar gelecekle ilgili bilgi verir niteliktedir. Normal insanların gördüğü ise, anlık ve gerçekleşme ihtimali düşük bir durumdur.
Yukarıda yer alan özellikleri kendinde bulan bir insan için medyum olduğu rahatlıkla söylenebilir. Fakat bu özelliklerin hepsi doğuştan gelme özelliklerdir. Sonradan gelişebilir ama sonradan öğrenilemez. Doğuştan bu özelliklere sahip kişiler, Bern medyum hocalar gibi her zaman doğruları söyleyeceği için son derece güvenilir insanlardır. Bu kişilere insanlar kendilerini güvenle emanet etmelidir.


Bern’deki Türk nüfusu fazla olduğu için uzman medyum araması sıklıkla yapılmaktadır. Bunun nedeni ise dünyanın her yerine yayılmış durumda olan sahtekâr medyum hocaların var olmasıdır. İnternet üzerinde Bern’de yaşayan medyum hoca bulmak sanıldığı kadar zor değil fakat gerçek medyum hoca bulmak oldukça zordur. Çünkü güvenilir medyum hocaların sayısı bir hayli azdır.

Sizler de bu konuda güven problemi yaşıyorsanız ve doğru medyumu bulmak istiyorsanız sitemizi inceleyebilir, yorumları okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir