Amerika Medyumlar – Chicago Medyum Hocalar

Tarihin eski zamanlarından bu yana büyü, tabiatüstü güçlerle ilişki kurulan bazı nesnelerden yardım alarak faydalı ya da zararlı olacak şekilde yapılan işlemlere verilen addır. Büyünün en temel amacı sürekli olarak çıkar sağlamasıdır. Büyü insanlara hastalıktan kurtulma, evlenme, mal çoğaltma gibi pek çok alanda etki göstermesi için uygulanmaktadır. Ayrıca kişiye iyilik ya da kötülük yapmak gibi bir menfaat üzerine kuruludur. Ancak bilinen hali ile genellikle kötülük yapmak için kullanılmıştır. Büyü olağanüstü güçlere ve bilgilere sahip medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Bu kişiler bilgilerini ve enerjilerini iyi bir amaç ile kullanıyorsa gerçek medyum hocadır. Chicago medyum hocalar da çalışmalarını ancak insanların yararına olacak şekilde gerçekleştirmelidir. Chicago, Amerika Birleşik Devletleri’nde Türk nüfusunun yoğun olduğu yerlerdendir. Tarih boyunca insanlar çeşitli manevi ihtiyaçlarla bu çalışmalara ihtiyaç duymuştur. Günümüzde de gelişmiş toplumlarda medyum hocalar ile çalışma yapanlara ilgi duyanlar bulunmaktadır.  Chicago medyum hocalar da yoğun ilgi ile karşılaşır.Bu çalışmaların amacı manevi bakımdan yarar sağlamaktır. Bunun yanında karşı tarafa zarar vermesi maksadı ile büyü yapma ya da yaptırma işlemi tüm dinlerde yasaklanmıştır. Hatta büyü yapan ve yaptıran kişiler lanetlenmiştir. Chicago medyum hocalar bölgelerinde bulunan yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için çalışmalar yapar.

Chicago’da Medyum Hocalara Neden Başvurulur?

Chicago’da yaşayan vatandaşlar manevi sorunları yüzünden medyum hoca ile yüz yüze görüşerek danışmanlık almak istemektedir. İş yaşamı, özel yaşamı, çevre ve dostları ile ilgili yaşadığı sıkıntılardan dolayı manevi olarak güce ihtiyaçları olabilir. Elbette bu sorunları sadece medyum hocaların enerji çalışmaları ile çözmek yeterli olmayabilir. Ortaya çıkan sorunlar için ayrıca psikolojik destek de almaları gerekebilir. Chicago medyum hocalar aldıkları ilmi bilgiler doğrultusunda kendisine başvuran kişilerin nelere ihtiyacı olduğuna karar verebilir. Medyum, ilmi konularda hizmet verir. Sorunları dikkatle dinler ve oluşan sorunların çözümünün kendi çalışmaları ile çözüleceğine inanıyorsa kişiye uygun yöntemleri önerir. Chicago medyum hocalar tüm diğer gerçek medyum hocalar gibi size yardımcı olabilmek için öncelikle bazı sorular yöneltmelidir. Gerçek olmayan medyum hocalar kitap kullanmadan negatif enerjileri davet ederek size birtakım bakım işlemi yapacaklarını iddia edebilir. Sizlere geleceğinizden birtakım bilgiler vereceğini söyler.  Bunlara inanmamanız, karşılaştığınız kişinin gerçek bir medyum hoca olmadığını unutmamanız gerekir. Gerçek medyum hocalar sizin manevi ihtiyaçlarınızı ticari bir unsur olarak görmez. Tamamen vicdani duyguları ile doğuştan gelen yeteneklerini ve uzun yıllar boyunca aldığı ilmi birleştirir. Yaşadığınız soruna çözüm üretmek için çalışır. İnternet aracılığı ile Chicago’da hizmet veren medyum hoca bulmak zor olmadığı gibi güvenilir olanların sayısı ne yazık ki azdır.

Chicago’da hizmet veren medyum hocalar hakkında bilgi sahibi olmak ve fikir alışverişi yapmak için sitemizdeki yorumları inceleyebilirsiniz. Yorumları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir