Yıldızname Bakan Hocalar

Yıldıznamenin pek çok türü bulunur. Bunların içinde aşk için yazılanlar da bulunmaktadır. Aşk, her dönem dünyanın tüm dengelerini değiştiren, bilinen en kadim duygu olmasından dolayı yıldızname çalışmalarında da adından söz ettirmektedir. Aşk, bir şekilde hayatımıza dahil olduğunda onunla ilgili daha fazla bilgi edinmek, çok daha fazla şey öğrenmek için elimizden gelen her şeyi yaparız. İşte tam da bu durumda yıldızname en büyük yardımcımız olmakta.

Medyum hocalar yıldızname hazırlarken, özellikle talep eden kişinin aşk hayatına ve arkadaşlık ilişkilerine ışık tutmak için araştırmalar yapabilir. Örnek vermek gerekirse, özellikle bazı yıldızların insan hayatında, aşk ile ilgili etkisi daha fazla olmaktadır. Numeroloji, astroloji ve çeşitli gayb ilimlerinin bilgileri sayesinde incelenen bu bilgiler, yıldızname üzerinde aktarılır ve bu aktarım sonucunda kişinin aşk hayatına dair bazı konular aydınlatılır. Bu çalışma medyum hocanın yeteneğine bağlı olarak çok kısa sürelerde bile ortaya çıkarılabilmektedir.

Yıldızname her zaman için emek gerektiren bir çalışmadır. Özellikle genel bir yıldızname yerine, belli bir noktaya odaklanmış şekilde hazırlanması durumunda bu emek çok daha artar. Aşk hayatına yönelik hazırlanan yıldızname çok daha uzun süre aldığı gibi, çok daha farklı konularda araştırma gerektirmektedir.

Yıldızname bir el feneri gibidir. Belli bir arayış içinde olan kişilere yol göstermektedir. Fakat bu fener tek başına hiçbir işe yaramaz. Eğer çalışmayı yaptıran kişi bir yolda ilerlemiyorsa, elde ettiği bilgiyi kullanamaz ve başarısız olur.

Her konuda yapılabilen yıldızname çalışmaları bulunmaktadır. Ancak bu çalışmalar içerisinde şüphesiz en popüleri aşk için olanlardır. Aşk, hayatın her aşamasında olduğu gibi, gayb alemleriyle ilgili olan konularda da insanların en çok ihtiyaç duyduğu, ilgi gösterdiği kavramlardan biri olmakta. Aşk ile ilgili her çalışmanın kadim anlamı olduğu gibi, yıldızname çalışması da aynı ölçüde kadimdir.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

1 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir