Sahtekar Medyumlar Kimdir ve Nasıl Anlaşılır?

Bizlerin yaşantısı her zaman için öte dünyanın enerjileriyle doğrudan bağlantılıdır. Sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir öğrendikten sonra, uzman hocaları bularak bu bağlantılar isteklerimiz için kullanılabilmektedir.

İnsanlar, dünyaya geldikleri andan itibaren hem manevi hem de fiziki varlığa sahiptir. Fiziksel varlığımız dünyada yaşadığımız bedenken, gaybi varlığımız ise öte alemlerde bulunan enerjisel bir yansıma olarak tanımlanmaktadır. Gayb alemlerinde var olan bu yansıma, hayatımızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlüdür. Sahtekar medyum hocalardan uzak durduktan ve işinde uzman gerçek hocalara güvendikten sonra, bu alemleri her konuda kullanabilmek mümkündür.

Maneviyatta var olan enerjileri anlamak ve tanımlamak için mutlaka ilmi bilgilere ihtiyaç duyulur. İlim olmadığı sürece, öte dünyanın kadim bilgisini anlamak asla mümkün değildir. İlim ise dünyevi ilimlerden uzakta, sadece manevi alemlerle çalışan kişiler tarafından anlaşılacak hassas konuları kapsamaktadır. Sahtekar medyumlar, böylesi bilgilere asla erişemeyecekleri gibi herhangi bir şekilde, bir kaynaktan almaları da mümkün değildir. Gaybın tüm ilmi, el verme yoluyla üstat medyumlar tarafından doğrudan verilmektedir.

Medyum hocalar, kendilerine danışan insanlara yardım etmek ve sorununu anlamak için çaba gösterir. Sahtekar medyum hocaların aksine, gerçek ve güvenilir medyum hocaların yaptıkları tüm çalışmalar hayırlı temeller üzerine kurulmuştur. Gerçek bir medyum, bu işi gönül işi olarak gördüğü için sadece kendisine danışan insana yardım etmeye, sorununu çözmeye odaklıdır.

Sahtekar medyumların özelliklerinden en önemlisi, tüm işlemleri yapabileceklerini iddia etmeleridir. Gayb alemleri her ne kadar sonsuz ve sınırsız bir dünya olsa da bu alemlerde yapılamayacak bazı çalışmalar olduğunu unutmamak gereklidir. Örneğin, gayb dünyasındaki hiçbir çalışma ile geleceği görmek mümkün değildir. Ancak, sahte medyum hocalar, bu gibi çalışmaları bile yapabileceklerini iddia ederek mağduriyet yaşatmaktadır. Böylesi çalışmaları yapabileceğini söyleyen kişilerin gerçek birer medyum olma ihtimali yoktur.

Sahtekar Medyumlar Basit İşlemleri Bile Yapamaz

Medyum hocalar, en basit görünen büyü işlemini yapabilmek için bile yıllar süren bir eğitim sürecinden geçmek, kendilerini bu alanda en iyi şekilde yetiştirmek zorundadır. Sahtekar medyum hocalar, bu gibi eğitimlerden geçmedikleri için hiçbir manevi çalışmayı yapamayacaktır.

Gayb dünyasında var olan güçleri anlamak ve kullanabilmek düşünülenden çok daha zorlu ve karmaşık bir süreçtir. Kulaktan dolma bilgilerle veya internette yazan yöntemlerle büyü yapmak asla mümkün değildir. Sahtekar medyum hocalar, gerçek medyum hocaların bilgisine asla ulaşabilecek pozisyonda değildir. Bu nedenle, bu hocaların en basit görünen işlemleri bile yapabilmesi mümkün değildir.

Gaybın Gücü Her Şeye Kadirdir

Öte alemlerde var olan güçler her şeye yetebilecek kudrette, oldukça özeldir. Bu alemler insanlara hediye olarak verildiği günden beri pek çok kişinin hayatı değişmiş, güzelleşmiştir. İşinde uzman olan medyum hocalarla çalıştıktan, sahtekar medyumlar nasıl ayırt edilir bildikten sonra bu dünyaları kullanmanın önünde hiçbir engel kalmayacaktır. Gerçek medyum hocalar, hangi konu olursa olsun, her zaman size yardım edecek, sorununuzun çözümüne vesile olacaktır.

Gerçek hocaları bulmak için sizden sitemize gelen yorum, tavsiye ve şikayet mesajlarını da inceleyebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir