Yumurta Büyüsü Yapan Hocalar

Yumurta büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında medyum hocalar tarafından kullanılan yöntemler büyünün amacına göre olmaktadır. Örneğin, yumurta büyüsü ayırma amacıyla yapılırken farklı soğutma amacıyla yapılırken farklı dualar ve yöntemler kullanılmaktadır. Büyünün enerjilerinin kaynağı ve malzemeleri çok benzer olsa da yapılışta ciddi farklılıklar ortaya çıkabilmektedir.

Medyum hocalar aldıkları eğitimler sayesinde aynı büyü tekniklerini ve enerjileri farklı sonuçlar elde etmek için kullanabilmektedir. Yumurta büyüsü için de aynı şey geçerlidir. Medyumlar bu çalışmaları yaparken isterlerse ayırma isterlerse soğutma için enerjileri yönlendirebilmektedir.

Gerçek medyum hocalar tarafından yapılan her türlü büyü çalışmasında kişinin enerjisine en uygun yöntem belirlenir. Bu yöntemin belirlenmesi bile başlı başına çok kapsamlı bir süreçtir. Yumurta büyüsü yapan medyum hocalar bunun farkında oldukları için belirlenme aşamasına ciddi önem verirler.

Her büyüden kesin etki alabilmek elbette mümkün değildir. Medyum hocalar bu nedenle asla kesin etkili büyüler yapabileceklerini söylememektedir. Yumurta büyüsü gibi çalışmalarda ortaya çıkacak etkiler sadece medyum hocaların en iyi şekilde büyüyü yapması ile kesin ihtimale yaklaşır. İşinde en iyi olan medyum bile asla kesin tutacak bir büyü yapamaz. Sadece doğru medyum hocalar ile çalışarak çok yüksek ihtimalle, kesine yakın şekilde tutacak büyü çalışmaları yaptırmak mümkündür.

Soğutma İçin Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yumurta büyüsü aslında ayırma amacıyla yapılan bir çalışma olsa da bu büyü ile aralarında herhangi bir ilişki bağı bulunmayan kişilerin birbirinden soğuması da sağlanabilir. Medyum hocalar benzer enerjilere sahip büyü çalışmalarını benzer amaçlar için kullanabilmektedir.

Soğutma için yapılan yumurta büyüsünde öncelikle kullanılacak olan yumurtaların sayısı belirlenmelidir. Medyumlar büyü yapılacak kişinin enerjisine göre bir sayı belirleyerek büyüyü yapmaya başlar. Bu sayı doğru belirlendiği sürece etkili bir sonuç alabilmek mümkündür.

Sayıdan sonra okunacak olan dualar ve kaçar adet okunacağı hesaplanmak zorundadır. Bu aşamada yumurta büyüsü yapacak olan medyum hoca pek çok farklı ilim kullanarak gereken işlemleri yapar.

Tüm bu işlemler sonucunda büyünün yapımına geçilir. Medyumlar büyüyü yaptıktan sonra etkileri güçlendirmek için kimi zaman ek dualar okuyabilir.

Soğutma İçin Yapılan Yumurta Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Yumurta büyüsü hangi amaçla yapılıyor olursa olsun gayb alemlerinden gelen bir enerjinin sonucu tesir eder. Bu enerjiler de hiçbir koşulda dünyevi kavramlarla incelenemez, bu alemin kurallarına göre hesaplar yapılamaz. Bu nedenle büyülerin kaç günde tutacağını söylemek mümkün değildir. Medyum hocalar sadece kendi tecrübelerinden yararlanarak tahmini bir süre verebilir.

Yumurta büyüsüne kıyasla çok daha hızlı tutan ve daha yoğun etki eden papaz büyüsü bu çalışma yerine tercih edilebilir. Medyum hocalar çoğu zaman papaz büyüsü ile daha iyi sonuçlar almaktadır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir