Koruyucu Muska Yapan Hocalar

Belli durumlar insanlar için farklı sorunlara yol açabilir. Büyü ve benzeri çalışmalar hayırlı amaçlarla kullanıldığında hayatları olumlu olarak etkiliyor olsa da kötü amaçlı kullanılması durumunda insanlara zarar verebilir. Bu gibi durumlarda medyum hocalar koruyucu muska yaparak kişilerin bu tarz enerjilerden etkilenmesinin önüne geçer.

Koruyucu muska, aynı zamanda büyüden korunma muskası olarak da bilinmektedir. Bu çalışmalar tamamen insanların enerji alanlarını korumaya yöneliktir. Gerçek medyumlar böylesi çalışmaları başarıyla yerine getirebilir. Medyum hocalar, koruyucu muska için kullanılacak olan duaları kişinin enerji alanına göre belirler, ön araştırma yaptıktan sonra kullanacakları yöntemi kesinleştirİr.

Medyumluk işinin en temel kuralı enerjileri anlamaktır. Enerjileri anlayamayan bir kişi hiçbir koşulda koruyucu muska gibi çalışmalar yapamaz. Medyum hocalar eğer bir büyünün nasıl yapılacağını bilmiyorsa büyüyü bozamayacağı gibi koruyucu muska çalışmalarını da yerine getiremeyecektir. Bu nedenle işinin ehli bir medyum ile çalışmak elzemdir.

Her koruyucu muska bir kişi için hazırlanır. Başka bir kişinin bu muskayı kullanması hiçbir koşulda aynı etkiyi göstermeyecektir. Buna ek olarak bazı özel büyüden korunma muskaları kişinin enerjisinden başka bir şey ile temas ettiği zaman, başka bir insan tarafından kullanıldığı zaman etkisini kaybedebilir. Bu gibi durumlara karşı gereken uyarıyı ve muskanızı nasıl kullanmanız gerektiğini medyum hoca belirtecektir.

Gaybın sonsuz enerjisi hayatımıza hayır da getirebilir şer de. Bazen bizim bilmeden yaptıklarımız, bazen başkalarının kötü niyetle yaptıkları bu alemlerin enerjilerinin hayatımızı olumsuz etkilemesine yol açar. Bu gibi durumlara karşı önlem almak amacıyla mutlaka koruyucu muska uygulamaları yaptırılmalıdır. Büyüden korunma muskası sayesinde kişiler her daim koruyucu bir kalkan arkasında kalacak ve kendini garanti altına alacaktır. Birinin size büyü yapma ihtimali olup olmadığını kestirmek çok zordur, bu yüzden önleminizi şimdiden almanız en doğru tercihtir.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir