Sıcaklık Büyüsü

Sıcaklık büyüsü oldukça çok tercih edilen bir büyü türü olduğu için çok sayıda farklı alternatif yapılış yöntemine sahip. Bu yöntemlerin hangisinin kime uygun olacağı sadece medyum hocalar tarafından bilinebilen bir bilgi olsa da, yöntemlerden bazılarının istediği malzemeler sizin için uygun olabilir.

Sıcaklık büyüsü yapılırken çok sık kullanılan yöntemlerden biri fotoğraf ile gerçekleştiriliyor. Aralarında muhabbet bağı kurulacak olan kişilerin özel seçilmiş fotoğraflarından medyum hoca tarafından elde edilen enerji kullanılarak sıcaklığın tekrar tesis edilmesi sağlanabilir. Bu büyü yönteminde farklı malzemelere ihtiyaç duyulabilse de, genellikle sadece fotoğraf yeterli olacaktır.

Büyü yapılacak olan kişilere ait eşyalara erişebiliyor olduğunuz durumlarda sıklıkla tercih edilen bir sıcaklık büyüsü yönteminde ise düğümler kullanılır. Neredeyse tüm büyü çeşitlerinde ortak olan düğüm kullanımı, bu büyü için de önemli yer tutar. Bu büyü çalışmasında kullanılan düğüm, kişilerin arasındaki bağı sembolize eder. Ne kadar çok düğüm atılırsa, kişilerin arasındaki muhabbet bağının zayıflaması o kadar zorlaşır.

Mum ile yapılan sıcaklık büyüsü için herhangi bir özel eşyaya ihtiyaç duyulmaz. Ancak bazı medyum hocalar bu yöntem ile çalışma yaparken kişilerin sürekli kullandıkları bir takı veya benzeri eşyanın getirilmesini talep edebilir.

Çok kadim ve köklü bir büyü olan sıcaklık büyüsü oldukça çok sayıda alternatife sahip. Her biri özel etkilere sahip olan bu büyü yöntemlerinin kimisi sizin için uygun olurken, bir diğeri tamamen etkisiz olabilir. Büyünün etkisi, her insanda farklı görüleceği için büyü yaptırırken medyum hocalara kesin olarak ihtiyaç duyulur. Medyum hocanın tecrübesi, yapılacak olan büyünün hangisinin size uygun olduğunun belirlenmesi konusunda çok büyük rol oynar. Medyumlar, her zaman için yapacakları büyüyü kişiye göre belirler ve bu sayede büyü yaptıran kişinin gerçekten istediğine ulaşmasını sağlar.

Muhabbet ve sıcaklık büyüsü için burada geçen yöntemler dışında farklı teknikler de bulunabilir. Bu tekniklerin bazıları gizli tutuluyor olsa da, bahsedilenlerin dışında, her medyumun kendine özel bir büyü tekniği geliştirebileceğini unutmamak gerekli.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

2 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir