Bakım Yapan Hocalar

İnsanlarda çevrelerini saran bir enerji alanı bulunur. Manevi alemlerde yer alan bu enerji alanı üzerinde büyü tesirleri olup olmadığı bakım adı verilen çalışmalar ile görülebilmektedir. İşini iyi yapan, profesyonel medyumlar tarafından yapılabilen bakım işlemi ile büyü bozma çalışmasına ihtiyaç duyulup duyulmadığı anlaşılmakta, gerekli ise medyum hocalar tarafından uygun adımlar atılmaktadır.

Bakım yapmak için medyum hocada yüksek bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur. Her medyumun bu özel çalışmayı yapabilmesi mümkün değildir. Sadece profesyonel medyumlar bakım işlemi yapabilir. Bu işlemde kullanılan bilgiler kadim dönemlerden bu yana el verme yöntemi ile saklanmış ve günümüze ulaştırılmıştır.

Medyumlar bakım yapmak için tüm bilgi birikimlerini kullanır. Bu işlem sırasında, insana ait olan enerji alanındaki yabancı tesirler görülmektedir. Bu tesirleri tam olarak anlayabilmek ve gerekli adımlar konusunda hesaplama yapabilmek için medyum hocanın bilgili ve tecrübeli olması gereklidir.

Bakım yapan medyumlar bu işe başlamadan önce hem pratik hem de teorik olarak kendilerini yetiştirir. Yapacakları çalışmanın insanlar için verimli sonuçlar ortaya koyacağından emin olmadan asla bakım yapabileceklerini söylemezler.

Bakım yaptırmak isteyenler mutlaka çalışmayı düşündükleri medyumu iyi araştırmalıdır. Bu işlemi yapabilen medyumların çok ciddi bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Diğer insanların daha önce yaptırdığı çalışmalardan yola çıkarak medyumların ne kadar bilgili olduğu anlaşılabilmektedir.

Bakım ile Hangi Büyüler Görülür?

Bakım işlemi sırasında insanın enerji alanı üzerinde varlık gösteren her türlü yabancı tesir görülmektedir. Bu tesirler hangi büyüden kaynaklanıyor olursa olsun medyum hoca tarafından tespit edilebilir.

Bakım yapan medyum hocalar, bu enerjileri üzerinizde görüyor olsa da hangi büyüye ait olduğunu belirlemek için mutlaka o büyüyü yapmayı biliyor olmalıdır. Eğer medyum hoca söz konusu enerjiyi tanımıyorsa hangi büyü etkisi altında olduğunuzu bilemeyecektir.

Medyumlar hem büyü yaparken hem de büyü bozarken bakım işleminden yararlanabilir. Büyüyü bozmak için çalışmaları belirlerken bakım yapmak çoğu zaman zorunludur. Büyü yapılırken de herhangi bir başka enerji tesiri altında olmadığınızdan emin olmak için bu çalışmalar ile kontrol gerçekleştirilmektedir.

Bakım Yapıldığında Nazar Görülür Mü?

Başka insanlar tarafından gönderilen kötücül enerjiler istemeden de olsa manevi alemlerde yer alan enerji alanınıza yapışabilir. Nazar durumu bu şekilde oluşmaktadır. Bakım işlemi sırasında, enerjilerin yapıştığı bu alan üzerinde okuma yapıldığı için nazar olması durumunda burada görünecektir.

Medyumlar tıpkı büyü bozma işlemi yaptıkları gibi bakım sonrasında üzerinizde bulunan nazardan kurtulmanızı da sağlayabilir. Elbette bunu sağlamak için muska, vefk gibi yöntemlerin kullanılması gerekmektedir. Medyum hoca, gördüğü enerjiyi tanımladıktan sonra sizin için en uygun yöntemi belirleyecek ve gereken çalışmayı yapacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

4 yorum yapılmış

Yorum bırakın:

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir