Büyü Bozan Hocalar Kim?

Büyü yapımı, tespiti ve bozumu gibi alanlarda profesyonel olan medyum hocaların yapmış oldukları büyüler, kişiler üzerinde pek çok olumsuz etkiye sebep olabilmektedir. Büyü yapımı nedenleri arasında iyi niyetli ya da kötü niyetli olan durumlar yer almaktadır. Kötü niyetli olarak gerçekleştirilen büyüler, uzman medyumlar tarafından yapıldığında kısa süre içerisinde yoğun bir etki göstermektedirler. Bu durumda büyünün kötü etkilerini fark eden kişiler, büyü bozumu adına yüksek ilim ve irfan sahibi olan medyum hocalara başvurmaktadırlar.

Büyü bozma işlemleri en az büyü yapımı kadar dikkat ve önem gerektiren işlemlerdir. Bu nedenle büyü bozumu yaptırılacak olan medyum hocanın seçiminde oldukça dikkatli davranılması gerekmektedir. Aksi durumlarda büyülerin bozumu adına gerekli uygulamalar yerine getirilememekte ve büyünün etkileri kişi üzerinde sürmeye devam etmektedir. Büyülerin bozulması adına medyum hocaların gerekli duaları büyük bir dikkatle okumaları gerekmektedir. Bu duaların seçimi ise, medyumlar tarafından yapılmakta olup büyünün çeşidine ve kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Büyü bozan hocalar tarafından en çok Felak, Nas ve İhlas surelerinin tercih edilmektedir. Bu surelerin çeşitli ritüeller ile birlikte okunmaları ve kişiye üflenmeleri, büyünün etkisinin ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Kişiler üzerinde olumsuz gelişmelerin yaşanmasına neden olan büyüler, ilim ve irfan sahibi olan medyum hocalar tarafından bozulabilmektedirler. Büyülerin bozumu işlemlerinde birçok farklı yöntemden yararlanılmaktadır. Bu yöntemler, büyü çeşidine göre değişkenlik göstermekte olup aynı zamanda medyum hocanın ilmine göre de şekillenmektedirler. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda çok fazla sayıda büyü bozma işleminin ortaya çıktığı görülmektedir. Bu işlemler arasında uygun olanlar, medyumların kendi ilimleri ile şekillenerek kişiye uygulanmaktadırlar.

Aynı zamanda medyum hocalar, büyü bozma işlemlerinden önce büyüyü tespit etmek adına da bazı ritüeller uygulamaktadırlar. Kişilerin üzerinde yer alan büyü belirtilerini incelemeleri, bazı duaları okumaları ile birlikte kişilerin vermiş oldukları tepkileri gözlemlemeleri bu ritüeller içerisinde yer almaktadır. Bu ritüellerin izlenmesi ile birlikte medyum hocaların kadim dönemlerden gelen özel yetenekleri ile de kişinin üzerinde yer alan büyü çeşidi tespit edilmektedir. Sonrasında ise bu büyü çeşidine ve kişiye özel olarak büyü bozma işlemleri uygulanmaktadır.

Büyü Kimler Tarafından Bozulabilir?

Bir kişinin üzerinde büyü olduğunu tespit etmek, büyüyü yapmak veya bozmak, ancak alanında uzman olan ilim ve irfan sahibi medyumlar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Büyü bozumunda kullanılan doğru tekniklerin seçilmesi ve bu tekniklerin doğru bir şekilde kullanılması için medyumun tecrübeye ve ilme sahip olması gerekmektedir.

Etkisi oldukça az olan bazı büyü çeşitlerinden korunmak ve bu büyüleri bozmak adına kişilerin kullanmış oldukları bazı yöntemler de bulunmaktadır. Eşyaları ve evi sirkeli su ile silmek, tuz ile banyo yapmak, Ayet-el Kürsi, Nas, Felak surelerini okumak gibi pek çok yöntem, büyü bozumunda kullanılmaktadır. Fakat etkili büyüleri bozmak için bu yöntemler yeterli olmamakta ve bir profesyonel medyum yardımı gerekmektedir. Bu nedenle büyü yapılmasını anlamak, yaptırmak ve bozmak gibi konularda bilgi edinmek ve bu uygulamaları gerçekleştirmek isteyen kişilerin profesyonel medyumlar ile iletişim kurmaları önerilmektedir.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize gelen yorum ve şikayetleri ana sayfamızda toplamaktayız. Tamamını okumak, soru sormak ya da kendi deneyimlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum bırakın:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir