Aldığımız tüm kararlar, biz farkında olsak da olmasak da manevi alemlerin tesirinden etkilenir. İzmir medyum hocaları gibi medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmaları aracılığıyla da bu etkiyi tam olarak görebilmek mümkündür. İkna büyüsü gibi büyü uygulamaları ile aslında bir konuyu hiç kabul etmeyecek olsa bile kabul ettirilmesi mümkün olmaktadır. Bu çalışma, tarih boyunca evlenmek isteyen çiftlerden farklı talepleri olan insanlara kadar herkes tarafından yapılmış ve istenen sonuçlar elde edilmiştir.

İkna büyüsü ile ilgili tarihi kayıtlar binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. İzmir medyum hocaları gibi medyum hocalar tarafından çok kez yapılan bu çalışmaların etkili olabilmesi için mutlaka eksiksiz yapılması gerekir. Medyumluk mesleğinde, eğitimin ve bilginin önemi bu nedenle oldukça fazladır.

İkna büyüsü yapan İzmir medyum hocaları, çalışmanın hangi amaçla yapılacağına bağlı olarak uygulamaya geçecektir. Bu çalışma, ilk olarak gayb alemlerinde şekillenerek ortaya çıkar. Bu nedenle uygulamayı yapacak olan medyum hoca öncelikle bu alemlerde her şeyin olması gerektiği gibi olduğundan emin olmak zorundadır.

Öte alemleri içeren inceleme tamamlandıktan sonra, medyum hocaların ikinci bir işlem gerçekleştirmesi gereklidir. Bu işlemde, büyü yapılacak olan kişilerin enerjilerinin tesir altına alınması gerekir. Yine aynı şekilde, bu işlem sırasında kişide büyü olup olmadığı da görülür. İzmir medyum hocaları, bu işlem sonrasında hem kullanacakları tekniği belirler hem de kişi üzerine büyü yapılıp yapılamayacağını net olarak söyleyebilir.

İkna Büyüsü Kime Yapılamaz?

İzmir medyum hocaları, kimi zaman bazı kişilere ikna büyüsü yapılamadığını belirtmektedir. Bir kişinin ikna edilebilmesi için öncelikle büyüyü yaptıran kişiler ile arasında bir bağ bulunması gereklidir. Örneğin, evlenmek isteyen iki kişi, herhangi rastgele bir kişiye bu konu ile ilgili büyü yaptıramayacaktır. Ancak, bu kişilerin akrabaları, yakınları büyüden etkilenebilir.

Büyü çalışması yapılması, kişinin herhangi bir koruyucu vefk veya muskaya sahip olup olmadığına bağlı da değişebilir. İzmir medyum hocaları kimi zaman korunma vefkine sahip kişilere bile etkili büyü yapabilirken kimi durumlarda yapılan büyünün işe yaramadığı görülebilmektedir.

Hangi büyünün kime yapılabileceği medyumların incelemeleri ile kesin olarak belirlenir. Bu inceleme olmadan bir şey söylemek doğru olmayacaktır.

İkna Büyüsü Ne Kadar Etkili?

İzmir medyum hocaları tarafından yapılan tüm büyülerde olduğu gibi bu büyüde de etkili olması medyum hocanın niteliklerine bağlıdır. Eğer güçlü nefese sahip, işini iyi yapan bir medyum ile çalışırsanız yapılan çalışmanın kesin etki ettiğini görebilirsiniz. Ancak, tecrübesiz ve yeterli nefese sahip olmayan bir medyumun büyüsü tutmayabilir.

Medyumların ne kadar iyi olduğunu anlamak için diğer insanların yorum ve görüşlerini okuyabilirsiniz. Sitemize sizlerden gelen bu yorumlar ana sayfada toplanmaktadır. İzmir medyum hocaları da dahil, tüm medyumlar hakkında yazılanları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.