Söz konusu gayb alemleri olduğu zaman asla bu dünyanın kuralları ile düşünülmemelidir. Zenginlik büyüsü de dahil olmak üzere öte alemlerde yapılan tüm çalışmalarda diğer alemlerde var olan kurallar geçerlidir.

Bir medyum hoca büyü yaparken bambaşka ilimlerin kudretinden yararlanır. Yararlandığı bu ilimlerin her biri dünyada öğretiliyor olsa da asla bu dünya üzerinde bir enerji yaratmaz. Var olan tüm büyü çalışmaları önce öte alemlerde oluşur, ardından sayısız gizemli süreçten geçerek dünyamıza yansımaya ve etki göstermeye başlar. Zenginlik büyüsü yapılırken de tam olarak aynı durumla karşılaşmak mümkündür.

Zenginlik büyüsü, yapılış yöntemleri ve kullanılan enerjiler bakımında diğer büyü çalışmalarından ayrılıyor olsa da her zaman için öte alemlerle alakalı olan kurallara tabidir. Bu gibi büyüler yapılırken her daim maneviyatın enerjisi kullanılır, o aleme ait olan kurallar ile düşünülmelidir.

Fiziki dünyada insanlar ve nesneler mesafeler ile sınırlandırılmıştır. Dünyamızda bir yerden başka bir yere gidebilmek için yol kat etmek gerekir. Zenginlik büyüsü gibi büyülerde kullanılan enerjilerde ise böylesi bir durum söz konusu değildir. Medyum hocalar, bu gibi büyüleri öte alemlerde şekillendirdikleri için öte alemlerin kuralları ile düşünmek en doğrusu olacaktır.

Uzaktan Zenginlik Büyüsü Yapılır Mı?

zenginlik büyüsü

Zenginlik büyüsü yapılırken büyü çalışmasının uzaktan yapılıp yapılamayacağı tamamen medyum hocaların bilgisine bağlı bir durumdur. Eğer medyum hocalar yapacakları çalışmanın uzaktan yapılmasını uygun görüyorsa bu çalışma istenen şekilde yapılabilir.

Büyülerin fiziksel mesafelerden bağımsız olarak işlev gösterdiği bilinen bir durumdur. Ancak bu durum büyülerin her zaman uzaktan yapılacağı anlamına gelmemektedir. Bazı durumlarda, kişinin enerjisi uzaktan büyü yapımına uygun olmayabilir. Çalışmayı yapan medyum hocalar, böylesi bir durumda büyüyü yapmayı kabul etmeyecek, gerekli görürse kişiyi başka çalışmalara yönlendirecektir.

Zenginlik büyüsü herhangi bir istisnai durum oluşmadığı sürece uzaktan yapılabilmektedir. Maneviyatın en güçlü çalışmaları arasında gösterilen bu büyü uygulamasında, kişiler mesafeden bağımsız olarak etkili sonuç almakta ve hayatlarını değiştirmektedir.

Uzaktan Zenginlik Büyüsü Etkili Midir?

Zenginlik büyüsü yapılırken kişilerin uzakta veya yakında olması hiçbir öneme sahip değildir. Çalışmayı yapan medyum hoca eğer böyle bir uygulamayı uygun görmüşse istenen her türlü büyü yapılabilecektir.

Uzaktan yapılan büyü çalışmalarında çok net tesirler görülebilir. Büyüyü yapan medyumun nefes gücü başta olmak üzere, çeşitli şartlar karşılandığı sürece kişilerin nerede veya hangi ülkede oldukları asla fark etmeyecektir.

Zenginlik büyüsü dikkat gerektiren bir büyü çalışmasıdır. Bu büyüyü yapacak olan medyumun iyi belirlenmesi çok önemlidir. Bu konu ile ilgili dikkatli olduğunuz ve doğru medyumu seçtiğiniz sürece en etkili büyüyü yaptırabilmek mümkündür.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bunların tamamını okumak ve dilerseniz kendi yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.