Medyum hocaların arasında yer alan bazı dolandırıcılar bulunmaktadır. Bunlar, insanları kandırarak onlara çeşitli şekillerde zarar verirler. Bunun bilinci ile hareket eden kişiler ise en doğru hocaya ulaşmak için medyum hocalar hakkında yapılan yorumlara kulak asarlar. Medyum şikayet ve önerileri kapsamında sizler de doğru hocaya ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Medyum şikayetleri, sizleri dolandırıcı olan hocalara karşı korur. Çünkü onlar bir şekilde sizlere zarar vermeye çalışır. Verilebilecek olan zararlar ise şu şekildedir:

  • Zaman kaybı
  • Maddi kayıp
  • Büyünün geri tepmesi / çarpılma

Özellikle çarpılma hadiseleri güçleri doğru bir şekilde kullanamayan ve dışarıdan her şeyi karıştıran kişiler için sıklıkla görülmektedir. Bu durumda yapılması gereken şey en doğru medyuma ulaşmak olacaktır.

Medyum Önerileri Nereden Okunur?

Medyum şikayet ve önerileri okumak istediğinizde bunu en kolay şekilde internet üzerinden yapabilirsiniz. İnternette medyumlara dair pek çok yorum bulunmaktadır. Bunları okuyarak aradığınız güvenilir bir medyuma ulaşabilirsiniz.

Medyum yorumları yazmak istediğinizde de yine mecburen interneti kullanmalısınız. Burada:

  • İnternet siteleri
  • Sosyal medya platformları
  • Forumlar
  • Sözlük siteleri

Gibi alanlarda medyumlar hakkında görüş, deneyim, tecrübe konusunda bilgi verebilirsiniz. Yaşadıklarınızı anlatarak başka bir kişinin o medyumu tercih etmesine veya etmemesine vesile olabilirsiniz.

Medyumlar Hangi İlimlere Vakıftır?

Medyumların bildikleri aslında bir kişi için yeterince fazladır. Ancak onlar küçük yaşlardan itibaren çalıştıkları ve doğuştan bazı yeteneklere sahip oldukları için farklı konularda bilgi sahibi olabilmektedirler. İşte bu noktada sizlerin yapması gereken şey ise medyum şikayet ve önerileri kapsamında bu tür hocalara ulaşmaktır.

Medyumlar tarafından yapılan uygulamalar ile birlikte başlayan süreçte bir medyumun bilmesi gerekenler şunlardır:

  • Matematik, coğrafya, fizik, kimya konusunda bilgi sahibi olmaları
  • Havas ve ledün gibi ilimleri bilmeleri
  • Arapça, Osmanlıca, Farsça, Ermenice gibi dilleri bilmeleri

Bunun gibi farklı ilimler, bilimler konusunda bilgi sahibi olan kişilerin zaten kendince güçleri bulunmaktadır. İşte bu noktada medyumlarda bu güçleri kullanarak farklı icraatlar yapabilmektedir.

Medyumlar Neler Yapabilir?

Medyum şikayet ve önerileri kapsamında bulacağınız bir medyum genel itibari ile sizlere farklı konularda yardımcı olabilmektedir. Burada medyumlar özellikle yukarıda bahsettiğimiz ilimler ışığında muska ile çoğu konuyu çözebilmektedirler. Muska hazırlamanın ne kadar zor olduğunu bilen kişiler ise muska hazırlarken son derece başarılı olabilmektedirler.

Muska hazırlamak oldukça başarılı geçecek olan bir işlemdir. Muska hazırlayan medyumlar bunu başarılı bir şekilde yapabilirlerse eğer o zaman aradıkları çözümü de bulabilirler. Pek çok ilme vakıf olan medyumlar tarafından ancak hazırlanabilen muskaların içerisinde her bir ilimden küçük küçük nüanslar görmek mümkündür. Sizlerin yapması gereken medyum hoca yorumları kapsamında en doğru medyuma ulaşmak ve ona muska hazırlatmak olmalıdır. Dolandırıcı medyumlar tarafından hazırlanacak olan muskanın genellikle içinin boş olduğunu ve hiçbir işe yaramadığını bilmelisiniz. Sitemizde medyumlar hakkında pek çok farklı bilgi içeren yorum, şikayet ve değerlendirme yer almaktadır.

Medyumlar ile birlikte yapacağınız çalışmalarda güvenilir bir medyuma ihtiyacınız varsa eğer buraya tıklayarak bu yorum, değerlendirme ve şikayetleri okuyabilirsiniz.