Bir büyü çalışması yapıldığı zaman temelde iki kavram üzerine şekillenir. Birincisi, gayb alemlerinin enerjileridir. Bu enerjiler, gayb aleminden fiziki dünyaya aktarılır ve burada belli şekillere sokularak medyum hocaların hizmetine verilir. Medyum hocalar bu enerjileri istedikleri gibi yönlendirir ve bu yönlendirme sonucunda büyü ortaya çıkar. İkincisi ise gayb alemlerinde bulunan varlıkların kontrol altına alınarak istenen amaçlar doğrultusunda kullanılmasıdır. Bu yöntem çok daha büyük bir tecrübe ister ve bu tecrübeyi kazanmak için mutlaka gerçek olaylar üzerinde çalışılmış olunmasını gerektirir. İstanbul medyum hocaları, tam olarak bu tecrübeyi yansıtmaktadırlar. Şehrin büyük olması, özellikle papaz büyüleri gibi hüddamların kullanıldığı çalışmaların çok daha fazla rağbet görmesi ve daha bir çok konu, İstanbul medyum hocalarının hüddamlar üzerinde hakimiyet kurmalarını kolaylaştırır.

Hüddamları kontrol etmek zordur. Papaz büyüleri ise hüddam kullanılmadan yapılamaz. Yapılıyor olsa bile, gerçekten hüddam kullanılarak yapılmış olan bir papaz büyüsü kadar etkili olamaz. Bu nedenle, yapılacak olan papaz büyülerinden en yüksek verimin alınması için her zaman hüddam kullanan hocalar tercih edilmelidir.

İstanbul medyum hocalarının pek çoğu papaz büyülerinde hüddamı tercih eder. Hem daha etkili olması hem de daha hızlı sonuç vermesi nedeniyle tercih edilen hüddamlar, hocaların çalışma alanlarının temellerinden birini oluşturur. Papaz büyüsünün her geçen gün çok daha fazla insan tarafından tanınması ile oluşan bu durum, hem hocaların daha fazla tecrübe edinmesine, hem de yapılan çalışmaların daha değerli olmasına yol açmaktadır.

İstanbul medyum hocaları, papaz büyüsü konusunda hem talep hem de kişisel ilgi nedeniyle uzmanlaşmıştır. Bu nedenle, hem dünyadan hem de ülkenin her noktasından pek çok kişi, özellikle bu çalışmalar için İstanbul’a gelmekte veya uzaktan yaptırdıkları çalışmalar ile sonuç almaya devam etmektedir.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.