İnsanlar arasında manevi boyutları kullanarak aşk ve sevgi bağı yaratmak amacıyla uygulanan çalışmalara aşk büyüsü adı verilmektedir. Bu büyü çalışmaları pek çok farklı yöntem kullanılarak yapılabilmektedir. Bu yöntemlerin hangileri olduğu medyumlar tarafından çok uzun yıllar boyu elde edilen bilgiler ile belirlenir.

Gerçek bir medyum hoca daha çocukluk yıllarından başlayarak yoğun bir eğitim sürecine alınır. Bu eğitim süreci nefes gücüne bağlı olarak medyumların yetiştirilmesi ve hazırlığını içerir. Küçüklükten bu işe yönlendirilen medyumlar üstatlar tarafından yetiştirilir.

Üstat medyumlar, ileride insanlara manevi alemlerin gücü ile yardımcı olacak bu kişiler aşk büyüsü de dahil olmak üzere pek çok yöntemi öğretirler. Bu yöntemlerin neler olduğu gizli tutulmaktadır. Her medyum kendi üstadından, el verme yöntemi ile bilgi edinir.

Her Medyum Aşk Büyüsü Yapabilir Mi?

Her medyumun aşk büyüsü yapabilmesi mümkün değildir. Bu büyüler özellikle yoğun bir enerji gerektirdiği ve kişiler arasındaki manevi bağları doğrudan etkilediği için işinin ehli tarafından yapılmak zorundadır. Eğer çalışmaları yapan kişi yetersiz bilgi birikimine sahipse büyüsü tutmayacaktır.

medyum ali gürses

Gerçek bir medyum hoca hangi yöntemi kullanıyor olursa olsun kolayca aşk büyüsü yapabilir. Ancak işini iyi yapamayan bir medyumun hiçbir şekilde böylesi bir çalışmada başarılı olması mümkün olmayacaktır.

Gerçek medyumlar öncelikli olarak “okuma” adı verilen bir çalışma yaparlar. Büyülenecek olan kişiler hakkında bilgi edinilmesini sağlayan bu çalışma ile hangi büyü yönteminin uygun olacağı belirlenir. Böylece aşk büyüsü yapılırken herhangi bir problem yaşanmadan istenen sonucun alınması sağlanır.

Aşk Büyüsü Her Durumda Yapılabilir Mi?

Aşk büyüsünün her durumda yapılması imkansızdır. Kimi şartlar altında büyünün etki etmeyeceği kesin olarak bilinir. Böylesi durumlarda gerçek medyum hocalar herhangi bir mağduriyet yaşatmamak amacıyla kişilere büyünün yapılamayacağını belirtecektir.

İmkansız olan hallerde sadece aşk büyüsü değil herhangi bir başka büyü çalışması da yapılamamaktadır. Hangi durumların imkansız olduğu sadece medyum hoca tarafından yapılan çalışmalar ile görülebilir.

Normal şartlarda, kişiler arasında istisnai bir durum söz konusu değilse aşk büyüsü yapılabilmektedir. Yine aynı şekilde çok özel bir durum söz konusu değilse yapılan büyüden de net biçimde sonuç alınmaktadır.

Gerçek bir medyum hoca ile çalıştığınız zaman yapılacak olan büyü ile ilgili çok daha net bilgi almanız mümkündür. Medyumlar hangi durumlarda ne yapmanız gerektiğini anlatacak, buna göre nasıl bir yol çizeceklerini belirtecektir. Yine aynı şekilde maddi ve manevi bir mağduriyet yaşanmaması için yapılamayacak çalışmaları baştan kabul etmeyeceklerdir. Özellikle aşk büyüsü gibi diğer büyülere kıyasla daha hassas olan çalışmalarda bu çok daha önemlidir.

Sitemize sizlerden gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz kendiniz de görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.