İnsanlık tarihi ile birlikte ortaya çıkan mesleklerden bir tanesi de medyumluktur. Gaipten sesler alan, dünyanın enerjisini değiştirebilen ve aktarabilen bu kişiler, her çağda yer almıştır. Yıllarca üst düzey eğitimler alan medyumlara günümüzde de bir hayli yaygın bir şekilde rastlanmaktadır. İçerisinde gerçek medyum olmayan kişilerinde bulunmasından dolayı medyum hoca şikayetleri ile gerçek hocaya ulaşmak mümkün hale gelir.

Her eğitim alan kişi medyum olamaz. Çoğu medyum doğuştan gelen bazı izlere ve özelliklere sahiptir. Aldıkları eğitim ile bu özelliklerini geliştirebilmekte ve sonrasında zorlu büyülerin üstesinden gelmeyi başarmaktadırlar. Nefes gücü ismi verilen bu özelikler ile birlikte alınan eğitim sonucunda enerjileri doğru bir şekilde yönlendirmeyi başarırlar.

Enerjinin doğru kullanımı ile yapılabileceklerin sınırı yoktur. Her yıl artan tecrübeleri ile bu enerjileri kullanabilen kişilerin güçleri de artmaktadır. Tüm birikimleri ile yaptıkları işe yoğunlaşan kişiler, işlerinde daha da başarılı olurlar. Ancak herkes iyi bir medyum olamayacağı gibi bu işe karşı oldukça yeteneksiz olan kişilerde kendilerine medyum demektedir. Bu tür kişilerden uzak durmak için medyum şikayetleri konuları iyi bir şekilde araştırılması gerekir.

Medyum Şikayetleri Neden Önemlidir?

Günümüzde medyum edasıyla dolaşan pek çok kişi bulunmaktadır. Doğru bir medyumu bulmak için onlar hakkında yapılan yorumlar dikkatlice incelenmelidir. Medyum şikayetleri şunlardan dolayı çok önemlidir:

  • Doğru bir medyum hoca ile istenilen başarıya ulaşmak mümkündür. Aksi halde hoca size sadece zaman kaybettirir.
  • İşinin ehli olmayan bir medyum tarafından yapılan büyüler gerçekleşmeyebilir veya yanlış olarak gerçekleşebilir. Bu durumun geri dönüşü oldukça zor ve bazen imkansızdır.
  • İşlemlerin hızlı bir şekilde yapılması için doğru hocayı bulmak gerekir.
  • İnsanların yorumlarını okumak, onların geçtiği hatalı yollardan sizlerin geçmesini engeller.

Günümüzde bilgiye ulaşmak çok kolaydır. Sadece nasıl ulaşabileceğinizi bilmek gerekir. Bunun için medyum hoca şikayetleri konusu iyice irdelenmeli ve doğru hocayı bulmak için gereken işlemler titizlikle yapılmalıdır.

Büyüler Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapılması oldukça zordur. Yapılacak olan kişinin kimi zaman bazı bilgileri kimi zamansa tırnak, saç ve kişisel eşyalar gibi şeyleri gerekir. Bunun yanında bağlama yapılabilmesi için hayvan kanı, kişi kanı ve bazı sıvı şeylerde istenebilmektedir.

Aynı büyüyü yapan aynı veya farklı hocalar, farklı taleplerde bulunabilir. Bu büyünün kişiden kişiye yapılışının değişmesi ile alakalıdır. Herkesin enerjisi farklı olduğu için büyülere karşı verecekleri reaksiyonda farklıdır. Bu nedenle büyü işlemlerinde başarılı olabilmek için istenilen nesnelerde de çeşitlilik söz konusu olabilir.

Ancak hangi büyü yapılırsa yapılsın doğru bir hoca bulunması gerekir. Bunun yolu ise medyum şikayetleri hakkında yapılan yorumların irdelenmesinden geçer. İşinde iyi olan bir kişi bulunmadığı takdirde en basit büyünün dahi başarılı bir şekilde yapılamayacağı bilinmelidir.

Sitemizde sizlerden gelen yorumlar ve şikayetler yer alır. Sizde gelen şikayet ve yorumları okumak, kendi medyum deneyimlerinizden bahsederek insanlara yol göstermek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.