Muskalar çok uzun süredir kültürümüzde var olan ve pek çok kişinin bildiği bir uygulamadır. Halk arasında sıkça yapıldığı düşünülen, sadece dualar ile yapıldığı sanılan bu çalışmaların arkasında sayısız farklı ilim bulunmaktadır. Medyum hocalar tarafından yapılabilen koruma muskası işlemlerinde, basit dualar dışında onlarca farklı ilim ve bu ilimlerle gerçekleştirilen hesaplamalar bulunur.

İnsanlar, duaların ve surelerin gücünden yararlanmak için her zaman için farklı yöntemler denemiştir. Bu yöntemler kimi zaman duaların kağıtlara yazılıp kişinin üzerinde taşınmasını içerebilmektedir. Koruyucu muskalar, bu gibi çalışmalardan çok daha farklı ve özel şekilde yapılmaktadır. Bu çalışmalarda havas da dahil olmak üzere sayısız ilmin gücünden ve bilgisinden yararlanılır. Sıradan bir insanın böylesine bir işlemi başarılı şekilde yapabilmesi imkansızdır.

Gerçek bir medyum tarafından yapılan koruma muskası her türlü büyüye karşı koruyacaktır. Evde yapıldığı düşünülen muskaların herhangi bir gücü veya manevi tesiri bulunmamaktadır. Bu muskalar sadece duayı üzerinizde taşımaktan ibarettir. Medyumlar, böylesi bir çalışma yerine çok sayıda hesaplama içeren, özel ve karmaşık uygulamalar ile istenen tesirleri alabilmektedir.

Koruyucu muska yapılırken ilk olarak insanın enerjisine bakım adı verilen bir işlem gerçekleştirilir. Bakım işlemi sırasında medyum hocaların sayısız farklı ilimden yararlandığı görülebilmektedir. Bu ilimler sayesinde en zor ve güçlü büyülere karşı bile koruma sağlanabilmektedir. Doğru medyumu tercih ettiğiniz ve muska işlemini profesyonellere bıraktığınız sürece bu konuda herhangi bir problem yaşamanız olası değildir.

Muskalar Evde Yapılamaz

Koruma muskası yapabilmek için öncelikle büyülerin nasıl yapıldığını bilmek gereklidir. Büyünün nasıl yapıldığını bilmeyen bir kişinin hiçbir zaman koruyucu muska yapabilmesi mümkün değildir. Dualar veya sureler tek başına büyüden korunmak için yeterli gelmeyecektir.

Medyumlar, muska hazırlarken aynı zamanda kişinin enerjisine uygun bir çalışma hazırlamak zorundadır. Yapılan işlem her ne olursa olsun öncelikle enerji incelemesi gerçekleştirilir, ardından uygulamaya başlanır. Koruma muskası için de aynı şey geçerlidir. Bu nedenle, hiçbir zaman bunu sağlamadan muska yapılabilmesi mümkün olmayacaktır.

Evde muska yapmaya uğraşmak bilgisi olmayan bir kişi için sadece vakit kaybıdır. Koruma muskası, en doğru etkiyi alabilmek adına her zaman ehline bırakılmalıdır.

Muskaların Nasıl Kullanılacağı Farklılık Gösterebilir

Koruma muskası kişiye özel bir çalışma olduğu için yapılan çalışmanın nasıl kullanılacağı kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle, yapılacak olan işlemle alakalı en doğru bilgiyi muskayı yapan medyum hoca verecektir.

Koruyucu muska, yine kişiye özel yapılmasından dolayı başkası tarafından kullanılamamaktadır. Bu kişi muska sahibinin bir akrabası, çocuğu olsa bile aynı tesiri göstermesi mümkün değildir. Her insan, tıpkı parmak izi gibi farklı bir enerji taşır, muskanın enerjisi de kişiye göre özel olarak hazırlanmaktadır. Medyumlar, tüm bu enerjisel farklılıkları doğru şekilde kullanabilmek adına muska yapmadan önce okuma gerçekleştirir, çalışmayı buna uygun biçimde tamamlar.

Tüm medyumlar ile ilgili sitemize sizden pek çok mesaj gelmektedir. Bu yorum ve mesajları okumak, kendi deneyimlerinizi paylaşmak ya da medyum hocalarla alakalı soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.