Öte dünyalara ait enerjilerin dünyamız üzerinde etki edebilmesi için mutlaka çok karmaşık konularda bilgi edinilmiş ve çalışma yapılmış olması gereklidir. Büyü yaptıranlar, istedikleri etkileri alabilmek için medyum hocalar tarafından yapılan bu tür çalışmalara başvurmaktadır. Medyumlar ise yıllar boyunca öğrendikleri ilimler ile büyü yapabilmektedir.

Büyü yapılırken kullanılan yöntemler her ne olursa olsun oldukça karmaşıktır. En basit gibi görünen büyü çalışması için bile aynı şey geçerlidir. Bu tarz çalışmaların doğru yapılabilmesi, etkili olabilmesi için medyumların detaylı çalışmalar yapması gereklidir.

Büyü yaptıranlar, yaptırılan tüm çalışmalarda havas da dahil olmak üzere birbirinden zorlu pek çok ilmin gücünden yararlanır. Bu ilimlerin neler olduğu herkese göre değişir. Her insanın enerjisi ve yaptıracağı çalışmanın ihtiyaçları farklı olduğu için büyülerde kullanılan ilimler de aynı şekilde değişmektedir.

Medyumluk mesleği zorlu ve karmaşık bir meslektir. Sadece gerçek medyum hocalar tarafından büyü yapılabilir. Kullanılan isimler de her daim halktan gizli tutulan ve sadece bu işte eğitim alan insanlarla paylaşılan ilimlerdir. Bu nedenle, büyü yaptıranların yorumları okunmadan kiminle çalışılacağına karar verilmemelidir.

Doğru medyum hoca ile çalışan kişiler çok etkili ve iyi sonuçlar alabilecekleri büyü çalışmaları yaptırabilmektedir. Büyü yaptıranlar, medyumu iyi belirledikleri zaman en zorlu gibi görünen büyülerden bile kesin ve etkili sonuç almaktadır.

Medyumlar Sayısız İlmin Gücünden Yararlanır

Medyum hocalar bir büyü yapacakları zaman çok farklı, sayısız ilmin gücünden yararlanmaktadır. Bu ilimlerde uzmanlık kazanabilmek için bile yıllar süren çalışmalar yapmak gereklidir. Sıradan bir insanın büyü yapmasının imkansız olması gibi bazı medyumların bile kimi zaman büyü yaparken zorlandığı görülebilmektedir. Büyü yaptıranlar mutlaka işinin ehli ve tecrübe sahibi olan medyum hocalar ile çalışmak zorundadır.

Sadece ilimler büyü için tek başına yeterli değildir. Büyü yapılacağı zaman çok daha karmaşık bilgiler kullanılır, tecrübeye de çoğu zaman başvurulur. Medyum hocanın büyü yapabilmesi için tüm bu gereklilikleri karşılıyor olması gerekir.

medyum ali

Havas ve Ledün İlimleri Çok Sık Kullanılır

Büyü yaptıranlar, hangi büyü çalışmasından yararlanmak istiyor olursa olsun mutlaka havas ve ledün ilimlerini kullanmak zorundadır. Bu ilimlerin büyülerde pek çok farklı amacı bulunur. En temel amacı, okunacak olan duaların ne olduğunu ve sayılarının hesaplanmasıdır.

Medyumlar, ilimler kadar tecrübelerinden de yararlanarak bu işlemi yapar. Her büyü oldukça karmaşık gereksinimlere sahiptir. Tüm hesaplamalar doğru şekilde yapılmadığı sürece istenen etkide sonuçlar alınamayacaktır.

Büyü yaptıranların yorumları her zaman için en etkili büyüleri yaptırabilmenizde size yardımcı olabilir. Bu yorumları okuyarak kimin büyüde iyi olduğunu, kimin büyülerinin etkisiz kaldığını görmek mümkündür.

Sitemize sizden gelen ve tarafsız olarak yayınlanan tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bunların tamamını okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.