Kız arkadaşa yapılacak büyüler içinde yapılan büyü kendini sevdirme büyüsüdür. Erkekler tarafından kız arkadaşına yapılmaktadır. Kız arkadaşlarını kendileri sevmeme gibi durumlarda başvurulur. Karşılıksız bir sevgi söz konusu olduğunda ve kız arkadaşları tarafından yeteri kadar sevilmediğinin hissedilmesi durumlarında büyülere başvurulmaktadır. Tek tarafın diğer tarafı çok sevmesi ve buna karşılık alma duygusunun baskın gelmesi de sevdirme büyüsünün yapılmasına neden olmaktadır.

Yapılan büyüler kişinin iradesinin dışında davranmasında etkilidir. Büyüler insanların ilgisini her zaman çekmektedir. Büyü ve sihir gibi durumlar insanların çaresiz kaldığı anlarda başvurdukları ve inandıkları doğaüstü mistik güçlerin kullanıldığı uygulama şeklidir. İnsanlar içinden çıkılmaz bir hal alan hayatlarında bu kısır döngüyü bozmak için büyüye başvurur. Medyumlara büyü yaptırmak için giden kişi sayısında her geçen gün artış dikkat çekmektedir. Kısa vadede büyü yaptıran kişinin duygu durumlarının değişmesine de neden olmaktadır.

Kız Arkadaşa Yapılacak Büyülerin Amaçları

Kız arkadaşa yapılmış büyüler ve belirtileri ancak medyum tarafından bilinmektedir. Medyumlar insanlar ile ilk izlenimlerinde büyünün varlığını üzerinde hissetmektedir. Büyü yapılmış kızlarda yorgun, bitkin, halsiz ve çaresiz bir yüz ifadesi yer almaktadır. Beden aşırı yorgunluk belirtileri göstermektedir. Büyü nedeni ile kız arkadaşlar hayatının son evrelerine kadar gelme hissine kapılmaktadır. Vücutta kötü enerji kendini gösterir.

Kız arkadaşa yapılan büyüyü çözmek kötü enerjinin dağılmasını sağlamaktadır. Daha düzenli nefes alma ve üzerinde bulunan sıkıntıların kaynağının yok edildiğine olan inanç artmaktadır. Medyumlar kişi yararına olacak şekilde davranmaktadır. Kişilerin hızlı bir biçimde kötü enerjilerini yok etmektedir. Kullandıkları belli başlı yöntemler kullanılan büyüye özgü olarak yapılmaktadır. Erkekler tarafından aşırı sevilme isteğinin yanı sıra kendisinden ayrılması için de büyü yapılması istenmektedir. Kız arkadaşından uzaklaşmak ve ilişkinin bitmesini isteyen erkekler diğer tarafından ayrılmayı istememesi nedeni ile medyumlara giderek büyü yaptırmaya karar vermektedir.

Kız Arkadaşa Yapılan Büyülerin Çözümü 

Kız arkadaşa yapılan büyüleri bozmak erkeklerin istedikleri kız arkadaşları üzerinde kurduğu planların ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Büyünün bozulması ile kızlar mutlu olma duygusunu hatırlar. Kızlar, erkek arkadaşlarından korunma yöntemlerini medyumlara sorar. Büyü yaptırmak isteyen kişilerden korunmak için korunma büyüsü tercih edilmektedir. Uzun vadede etkisini göstermeye devam etmektedir.

Uzman medyumlar kişinin hayatına yön vermek için başvurulan kişilerdir. Kişilerin yaşamları boyunca amaçlarına ulaşmalarında bir nevi danışman görevi görmektedir. Medyumlar büyü bozma işlemleri sırasında kişilere kaybettikleri özgüveni ve huzuru geri vermeyi amaçlar. Normal insanlara oranla diğer varlıklar ile sürekli iletişim halinde olma özelliğine sahiptir. Kız arkadaşlarına büyü yapmak isteyen erkekler medyuma giderek medyum tarafından soruları ayrıntılı ve açık bir dille açıklamak zorundadır. Kişi bir büyüyü neden yaptırmak istediğini sözlü bir şekilde dile getirmekle yükümlüdür. Medyumların sevilen insanlar olması ve insanların yararını gözetecek şekilde davranmaları da tercih edilme sıklığını açıklamaktadır. Büyünün varlığının yaydığı kötü enerjiden kurtulmak ve büyü ile ilgili her türlü bilgiye sahip bir kaynaktan destek görmek isteyen herkes medyum hocalar ile iletişime geçmelidir.

Sitemizde sizlerden gelen yorumlar ve şikayetler yer alır. Sizde gelen şikayet ve yorumları okumak, kendi medyum deneyimlerinizden bahsederek insanlara yol göstermek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.