Çok medyum tarafından uygulanması, büyünün türlerinin gelişmesine neden olur. Büyünün türleri ne kadar gelişirse, o kadar alternatif yöntem ortaya çıkar. Bu durumda, kişi doğru büyü türünü seçmek ve kendine uygun şekilde çalışmayı tamamlamak konusunda zorlanabilir. Kısmet açma büyüsü de oldukça çok türü olan bir büyü. Bu çalışmayı doğru şekilde yapmak, büyü konusunda bilgisi ve tecrübesi olmayan insanlar için mümkün değildir. Bu nedenle, öncelikle her koşulda medyum hocalar ile çalışmanız gereklidir.

Kısmet açma büyüsü, pek çok farklı yöntem ile uygulanabilir. Ayna ile yapılan ve oldukça yaygın olan bir yöntemde, kısmeti açılmak istenen kişinin fotoğrafı, aynanın karşısına koyulur ve gerekli olan dualar yapılır. Dualar okunurken, ortamdaki negatifliğin arındırılması için tütsü veya benzeri bir koku kullanılabilir. Gerekli dualar okunduktan sonra, aynanın karşısında bir ayna daha koyulur. Eğer kişi özel olarak bir insanı istiyorsa, o kişinin fotoğrafı da eklenir. Eğer sadece genel bir kısmet açma büyüsü yapılıyorsa, herhangi bir başkasının fotoğrafına gerek duyulmaz. Ancak büyünün etkisi artırılmak istenirse, büyü uygulanacak olan kişiye ait bir eşya veya saç teli eklenir. Kısmet açma büyüsünde uygulanan ayna tekniğinde en önemli konu uygulamayı yapan medyumun nefesidir. Nefes ne kadar güçlü olursa, büyünün etkisi o kadar yoğun olacaktır.

Ayna haricinde uygulanan bir diğer yöntem de özellikle kadınlar için tercih ediliyor. Bu kısmet açma büyüsü yöntemi, yine çeşitli materyaller ile gerçekleştiriliyor. Büyüyü yaptıran kadına ait adet kanı, parşömen cinsinden dualı bir kağıda emdiriliyor. Kağıt kırmızı renkli bir mum aracılığıyla yakılıyor. Tamamen yandıktan sonra, küller bir akarsu veya denize bırakılıyor. Daha sonra, kağıdın yakıldığı mum tamamen eriyip bitene kadar gerekli dualar okunuyor. Duaların okunmasından sonra, büyü işlemi tamamlanıyor ve 21 gün içerisinde etkisi görülmeye başlıyor. Bu kısmet açma büyüsü, bazı medyumlar tarafından erkeklere de uygulansa da, daha çok kadınlar için geçerli.

Medyum hocalar, kişiye en uygun kısmet açma büyüsünü belirlemekle sorumludur. Büyü çalışması, belirlenme işlemi başta olmak üzere, her an medyumun kontrolünde olmalıdır. Bunun bilincinde olmalı ve büyü yaptırdığınız medyumun işine karışmamalısınız.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.