İstanbul’un pek çok noktasında büyü ilmi ile uğraşan hocalara rast gelmek mümkündür. Şıh, şeyh, tarikat liderleri, cemaat liderleri ve benzeri yapılardan farklı olarak medyumluk ile uğraşan kişilerin sayısı da kalabalık şehirler de oldukça fazla. Ancak güvenli işlem gerçekleştirebileceğiniz gerçek ilim sahibi kişilerin sayısı kısıtlı. Bu nedenle hayatınız boyunca büyü ilminden yararlanmak için en doğru kararı vermeli en doğru hocalardan bu konuda destek almalısınız. Aksi takdirde çözüm aradığınız tüm problemler azalmak yerine artacaktır. İstanbul büyü yapan hocalar tecrübesiz ise rüyalarınız ve hayalleriniz kabusa dönüşebilir.

Büyü her şeyi istediğiniz şekle getiren ve sizi rahatlatacak bir uygulama gibi görünse de büyü yaptırmak veya büyü bozma işlemleri korkunç ve tehlikeli işlemlerdir. Özellik neden bu ilimle ilgili dört dörtlük bilgisi olmayan ve kendisinde olarak bu ilmi uygun olmamak olumsuz sonuçlar doğurur. Özellikle de bazı hocaların cinlerle irtibat halinde olması ve onların yardımıyla bu işlemleri gerçekleştiriyor olması işlemin sonucunun kötüye çıkmasına neden olur.

Büyü Nasıl Yapılır?

İstanbul büyü yapan hocalar hakkında araştırma yaparken hocalardan talep edecek olduğunuz büyüler hakkında da bilgi sahibi olmalısınız. Büyü nasıl yapılır merak ediyorsanız pek çok büyü için genellikle büyü yapılacak kişiye uygun materyaller talep edilir. Hoca tarafından bu materyaller çeşitli şekillerde kullanılır. Bunun dışında farklı ürünlerde büyü için sizden talep edilebilmektedir. Yaptıracak olduğunuz büyük çeşidine göre bu ürünler değişiklik göstermektedir.

Bir uygulamasını gerçekleştirmek medyumlar tarafından belirli bir süre gerektirirken aynı zamanda niye uygulamasının tesir etme süresi de bulunmaktadır. Papaz büyüsü, aşk büyüsü gibi büyüler çok hızlı etki gösteren uygulamalardır. Bu uygulamalar sayesinde insanlar kısa süre içerisinde isteklerine ve emellerine kavuşurlar. Ancak bunun yanı sıra olumsuz durumlardan az da olsa görülmektedir.

İstanbul’da en çok Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal ve Zeytinburnu ilçelerinden medyum aranıyor.

İstanbul’da Güvenilir Medyumlar

İstanbul büyü yapan hocalar arasında çoğu online olarak hizmet vermektedir. Güvenilir ve dolandırıcılık konusunda usta olduğu için sürekli farklı siteler üzerinden ve farklı numaralar ile farklı kişiymiş gibi hizmet vermektedir. Bu kişilerin amacı hizmet vermek değil yalnızca insanları dolandırmak ve paralarını almaktır. Bu şekilde hizmet veren medyumlar olumlu veya olumsuz sonuçlanan bir işlem gerçekleştirmezler. Sadece insanları oyalayarak paralarını gasp etmeye çalışırlar hızlı bir şekilde insanlara hesap bilgilerini gönderirler ve bir şekilde kandırmanın yolunu bularak hesaplarına para aktarmaya çalışırlar. Daha sonra da ortadan kaybolurlar. Onlarla bağlantı kurduğunuz hiçbir numaradan veya adresten artık ulaşamaz hale gelirsiniz. Günümüzde maalesef bu taktiği kullanan falcılar büyücüler ve medyum olarak kendini tanıtan kişiler bulunmaktadır. Online adresleri üzerinden bu kişilerle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Medyumlarla ilgili araştırma yaparken, sitemize sizden gelen yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Tümüne ulaşmak, dilerseniz soru sormak ya da kendi yorumlarınızı yazarak diğer insanlara yardım etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.