Kaşık büyüsünün ilk ortaya çıktığı kadim dönemlerden bu yana, temelde iki amaç için kullanılmıştır. Birinci amaç, ayrılması istenen kişilerin manevi bağları arasında soğukluk hissi yaratmak ve ayrılmalarına neden olmak, ikinci amaç ise kişileri birbirine bağlamaktır. İki uygulama da birbirine zıt gibi görünüyorsa da, her ikisi de aynı enerji temeline dayandığı için, medyum hocalar tarafından aynı teknikler kullanılarak gerçekleştirilebilir. Hatta, kimi durumlarda, kaşık büyüsü hem en iyi bağlama büyüsü, hem de en iyi ayırma büyüsü olarak gösterilebilmektedir. Elbet ki, bu gibi durumlar kişilerin incelenmesi ve enerjiler üzerinde çalışılması sonucunda ortaya çıkar. Bu işi sadece medyum hocalar yapabilir ve aynı şekilde hangi büyünün etkili olacağı kararını da onlar verebilir.

Kaşık büyüsünün temel amaçlarından biri olan bağlama çalışması, iki kişinin iradesi üzerinde efsunlu cümleler ve özel büyü yöntemleri kullanılarak ortaya çıkarılan baskı neticesinde gerçekleşir. Medyum hocalar, öncelikle bağlanacak olan insanların enerjilerini ve aralarındaki gözle görülemeyen manevi bağı analiz eder. Bunun akabinde ise, uygun malzemeler belirlenerek kaşık büyüsünün yapılmasına geçilir.

Bağlama çalışmalarında, çoğu zaman tahta kaşıklar tercih edilir. Bu kaşıklara sırlı ve büyülü cümleler medyum hoca tarafından kazınır. Yine bu işlem gerçekleştirilirken, belli dualar okunmak zorundadır. Daha sonra, iki kaşık özel bir malzeme ile birbirine bağlanarak, yine bir takım dualar eşliğinde büyü süreci devam eder.

Büyünün bu aşamalarında ve daha sonrasında pek çok gizli tutulan noktası bulunur. Nasıl ki medyum hocanın kaşık büyüsü yaparken söylediği cümleleri bilemiyorsak, yine aynı şekilde hocanın büyünün devamında yaptıkları da sır olarak kalmak zorundadır.

Kaşık büyüsü, bağlama amacıyla yapılırken, tecrübeli ve nefes gücü kuvvetli bir medyum hoca tarafından uygulandıysa, çok kısa süre içerisinde etkileri görülmeye başlayacaktır.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.