Manevi alemlerden aldıkları güç ile yeryüzünde paranormal olaylara imza atan medyumların sayısı günümüzde sürekli olarak artış göstermektedir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de sahte ve dolandırıcı kişiler vardır. Bu nedenle gerçek medyum şikayetleri ile gerçek hocaya ulaşarak sahtelerinin tuzağına düşmemiş olursunuz.

Medyum şikayetlerine baktığımız zaman genel olarak karşımıza sahte medyumlara yönelik yorumlar çıkar. Bu yorumların ana konusu ise şu şekildedir:

  • Hocaların yaptığı büyülerin asla başarılı olamaması
  • Sürekli olarak zaman kaybedilmesi ve durumun çok geç farkına varılması
  • Maddi olarak hocaya binlerce TL kaptırılması
  • Hocanın büyü bozma ve bakım işlemlerinde de yetersiz kalması

Medyumluk oldukça zorlu işlerden bir tanesidir. Bir medyumda olması gereken özellikler:

  • Doğuştan gelen yeteneklere sahip olmalıdır.
  • Bu yetenekleri aldığı ilim ve irfan ile geliştirmelidir.
  • İnsanların isteklerini karşılamadan önce sürekli olarak test ve deneme yapmış, bunlarda başarı sağlamış olması gerekir.
  • Manevi alemdeki varlıklar ile iletişim kurabilmesi gerekir.
  • Yapacağı büyülerde mesafe şartı aramaması gerekir.
  • Yaptığı işlemlerin %100 olmasa da buna yakın bir şekilde başarıyı yakalaması gerekir.

Tüm bu özelliklere sahip olan kişi gerçek medyum şikayetleri sonrasında ortaya çıkartılabilir. Bu durumda yapılması gereken işlem ise internet üzerinden medyumların araştırılması ve sonrasında üzerinde karar verilen medyuma başvurulması olmalıdır.

Medyum ve Büyüleri

Bir medyum, evrendeki enerjileri istediği şekilde kullanarak büyü yapabilir. Büyü yaparken kendisinde topladığı enerjiyi büyü yapacağı kişi veya ortama yönlendirir. Genellikle iyi niyeti ile büyü yaptığından dolayı ortamdaki negatif enerjiyi yok eder ve yerine pozitif enerji koyar. Böylelikle yapacağı büyü işleminde başarı oranı çok artar.

Gerçek medyum şikayetleri okunduğunda ise büyü yapabilecek kadar kudretli olan hoca bulunabilir. Bu araştırmalar internet üzerinde yapılmalı ve gerçek kullanıcı yorumlarından yola çıkılmalıdır. Bir hocayı deneyimleyen kişi eğer ki hoca hakkında olumsuz yorumlar yazmış ise o hocaya yapılan diğer yorumlara da bakılmalıdır. Sürekli olarak olumsuz yorum alan ve şikayet edilen hoca işini bilmeyen, sahte hoca olarak görülmelidir.

Bir medyum sizlerden gelen büyü isteklerini yerine getirebilecek kadar kudretlidir. Size verdiği zaman diliminde büyü etkisini göstermeye başlar ve sonrasında yavaş yavaş iç tarafta gelişir. Eğer ki yapılacak olan büyü evlilik büyüsü ise kişi yakın zamanda evlilik teklifi alır ve nikah tarihine kadar her şey netleşir. Aşık olma büyüsü ise kişinin kısa zamanda kendisine aşık olan bir kişi bulması ile sonuçlanır.

Yapılacak olan büyü işlemlerinin zamanlaması ise değişkenlik gösterir. Kimi büyüler etkisini 1 günde gösterirken kimileri ise etkisini birkaç haftada gösterebilir. Bu durum karşıdaki kişinin enerjisi, hocanın gücü ve kişinin isteğine göre şekillenir. Bundan dolayı büyüler herkese farklı zaman dilimlerinde etki eder.

Gerçek medyum şikayetleri konusunu araştırmak için web sitemizin ana sayfasını kullanabilirsiniz. Burada sizlerden gelen, tarafsız bir şekilde yayımlanan yorumlar bulunur. Sizlerde yorumları okumak ve kendi değerlendirmeleriniz ile katkı sağlamak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.