Azerbaycan medyum hocaları da dahil olmak üzere medyumluk mesleği ile ilgilenen tüm medyum hocalar kendilerini geliştirmeye ömür boyu devam eder. Bu meslekte hiçbir zaman öğrenileceklerin bir sınırı bulunmaz, asla sona varılmaz.

Medyumluk, kadim dönemlerden beri görülen ve dünyanın en eski uğraşları arasında gösterilen bir iştir. Bu iş sayesinde insanlara hediye edilen öte alemler tanınmakta, bu alemlerin gücü keşfedilmektedir. Bir medyum hocanın bu alemleri tanıması bile başlı başına çok uzun süreler almaktadır.

Azerbaycan medyum hocaları ilimler hakkında eğitim alırken gizli bilgilere erişir. Bu gizli bilgiler yerine göre dünyevi ilimleri de içerebilir. Medyumların sonsuz kudretli gaybın enerjilerinden tam olarak yararlanabilmeleri için kusursuz bir bilgi birikimine sahip olmaları gereklidir.

Medyumların kullandıkları bilgiler her ne olursa olsun mutlaka nefes gücü ile birleştirilmesi gereklidir. Nefes gücü her insanda var olan ve doğuştan gelen bir yetenektir. Bu yeteneği sonradan edinmek gibi bir durum söz konusu değildir. Azerbaycan medyum hocaları, nefes güçlerine göre eğitim sürecine alınmakta ve yetiştirilmektedir. Nefes gücü yüksek olan kişiler ister istemez bu yola çekilmekte veya üstat medyumlar tarafından özel olarak yönlendirilmektedir.

Her ne kadar nefes gücü önemli olsa da bunun tecrübe ile desteklenmesi de gereklidir. Azerbaycan medyum hocaları, eğitimleri sırasında tecrübe de edinerek insanlara faydalı olmak adına gereken her niteliği edinmektedir.

Büyü yapmak zor bir iştir. Bu işi yaparken öte alemlerin çok karmaşık enerjileri kullanılır. Bunları kullanmak isteyen kişilerin her daim kendilerini geliştirmesi ve yeni bilgiler edinmesi çok önemlidir.

Medyumlar Her Daim Öğrenmeye Devam Eder

Tüm medyum hocalar için bu süreç asla sona ermemektedir. Sonsuz bir kudrete sahip manevi alemler kullanıldığı için medyumların her daim bilgisini artırması gerekir. Azerbaycan medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyumlar için aynı durum geçerlidir.

Bir medyum, her yaptığı büyü ile daha fazla tecrübe edinir ve öte alemlerin enerjilerini daha iyi tanır. Medyum hocaların bunlar hakkında notlar çıkardıkları ve bilgilerini gelecek nesillere aktarmak adına kaydettiği de bilinmektedir.

Elbette Azerbaycan medyum hocaları dahil tüm medyumların bilgisi gizli tutulmaktadır. Hiçbir medyum bildiklerini açık etmemekte, her zaman için gizli teknikler kullanarak bilginin kötü niyetli insanlar tarafından kullanılmasını engellemektedir.

Tecrübeli Medyumlar ile Çalışmak Önemlidir

Azerbaycan medyum hocalarına çalışma yaptırmadan önce o kişinin tecrübesinin yeterli geleceğinden emin olmanız tavsiye edilmektedir. Tüm çalışmalarda medyumların tecrübesi tıpkı bilgisi ve nefes gücü gibi önemlidir.

Tecrübeli medyumlar kimi zaman kendilerine özel teknikler de kullanabilir. Bu teknikler neticesinde büyünün daha hızlı tuttuğu ve daha etkili olduğu görülebilir.

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini değerlendirebilirsiniz. Tümüne okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.