Fransa medyum hocaları, sadece kendi ülkelerinde değil dünyanın her noktasından kendilerine gelen talep doğrultusunda büyü ve benzeri çalışmalar yapmaktadır. Tıpkı dünyanın diğer yerlerinde çalışmalarını yürüten medyum hocalarda olduğu gibi Fransa medyum hocalarında da öte alemlerin herhangi bir sınırı ve kısıtlaması bulunmamaktadır.

Medyum hocalar, büyü konusunda eğitimlerine başladıkları andan itibaren insanların yardımı için çeşitli çalışmalar yapmayı öğrenir. Hediye olarak bizlere sunulmuş gayb alemleri sadece medyumlar tarafından tanınmakta ve kullanılmaktadır. Fransa medyum hocaları veya başka medyumlar olması hiçbir şeyi değiştirmeden, herkes aynı kaynağı kullanarak büyü yapar.

Kaynağın aynı olması sayesinde, büyülerin temelinin de her daim aynı olduğu bilinir. Fransa medyum hocaları, basit bir büyü yaparken bile maneviyatın bu gücünden yararlanır. En karmaşık ve anlaşılması zor büyü çalışması olsa da kullanılacak güç asla değiştirilemeyecektir.

Medyum hocaların bu alemler ile ilgili bildikleri bir şey de gaybın sonsuz olduğudur. Gaybın sonsuzluğu, fizik kurallarından muaf şekilde işleyiş gösterebilmesini sağlar. Bizler, fiziki dünyada pek çok konu tarafından sınırlandırılıyor olsak da öte alemlerde hiçbir şekilde sınırlama veya mesafe gibi bir durum söz konusu değildir. Fransa medyum hocaları, yaptıkları tüm büyü çalışmalarını dünyevi kurallardan bağımsız şekilde yapmaktadır.

Öte Alemlerde Sınırlar Önemli Değildir

Bu dünyadaki her şeyin bir araya gelmesi, öte alemlerin tek bir zerresi bile edemeyecektir. Bizler bu dünyada, çok geniş bir yerde yaşadığımızı düşünüyor olsak da öte alemlerde sonsuzluk vardır. Bu alemlerde bulunan bu kudret, büyü gibi çalışmalar aracılığıyla dünyamıza sadece yansırken bile her şeyi değiştirebilecek güce sahiptir.

Fransa medyum hocaları, bu güçlü enerjileri kullandıkları zaman, enerjilerin etkisi dünyanın her yerinde aynı şekilde ortaya çıkar. Manevi dünyada hiçbir sınır veya mesafe olması düşünülemez bile. Bu nedenle yapılan tüm çalışmalar uzaktan veya başka bir yerden aynı etki ile yapılabilmektedir.

Manevi çalışmaların mesafelerle düşünülmesi oldukça mantıksızdır. Dünyamızdaki gibi bir yol kat edilmesi söz konusu değildir. Bu nedenle, büyülerin etkisi uzaktan da aynı olacaktır. Yine bu nedenle, uzaktan yapılan büyülerin daha geç etki etmesi gibi bir şey asla söz konusu değildir.

Medyum Hocalar Manevi Dünya ile İlgili Her Şeyi Bilir

Fransa medyum hocaları da dahil olmak üzere tüm medyum hocalar aldıkları eğitimler sırasında çok çeşitli bilgiler edinir ve manevi dünya ile ilgili her şeyi öğrenir. Bu eğitimleri ne kadar detaylı ve kapsamlı olursa o kadar güçlü büyüler yapmaları mümkündür.

Medyum hocalar, eğitimleri sırasında hiçbir zaman mağduriyet yaşatmamaları gerektiğini de öğrenir. Fransa medyum hocaları tarafından yapılan bir büyü çalışmasının sizi kötü etkilemesi veya tehlikeye sokması asla mümkün olmayacaktır. Yine aynı şekilde, gerçek medyumlar tutmayacak büyüleri de hiçbir zaman yapmamaktadır.

Tüm medyum hocalar hakkında site geneline gelen yorum ve şikayetler ana sayfada toplanmaktadır. Tamamına erişmek ve kendi yorumlarınızı paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.