Büyüler, iyi amaçlarla yapılabildiği gibi, zarar vermek gibi kötü amaçlarla da gerçekleştirilebilir. Gaybi alemlerin enerjilerinde iyi veya kötü kavramı olmadığı için, fiziki düzleme yansıtılmaları durumunda, bu dünyada istenildiği gibi yönlendirilebilir. Medyum hoca, bunu hayırlı bir iş için kullanabileceği gibi, zarar vermek ve başkalarının hayatını kötü etkilemek için de kullanabilir. Bu kötü niyetli uygulamalara kara büyü adı verilmektedir. Türkiye’nin her noktasında bu büyü ile uğraşan hocalara rastlanabildiği gibi, Kocaeli medyum hocaları arasında da kara büyü uygulamalarını gerçekleştiren isimlerle karşılaşmak mümkündür.

Medyum hocaların, işini iyi yapan ve insanlara hayırlı bir şekilde yardımcı olmak isteyenlerinin büyük kısmı kara büyü uygulamalarına karşıdır. Çoğu hoca, bu tarz bir uygulama için talepte bile bulunulmaması gerektiğini söyler. Özellikle başka birine zarar vermek için çalışma isteyen kişiler net bir şekilde reddedilir. Kocaeli medyum hocaları arasında, kara büyü yapan kötü niyetli kişiler bulunuyor olsa da, hocaların çok büyük bir kısmı bu büyüleri kabul etmez ve yapmaz.

Kara büyü uygulamaları insanlara zarar vermek için özel olarak yapılır. Herhangi bir hayırlı tarafı olmadığı gibi, fazlasıyla tehlikelidir. Hem yaptırana, hem de yapılan kişiye zarar verme potansiyeli olduğu için, Kocaeli medyum hocaları gibi, bu işi özellikle hayırlı amaçlar için yapan insanlar hiçbir zaman bunu önermez.

Büyü, her ne kadar iyi veya kötü amaçlarla yapılabiliyor olsa da, büyücü hocalar gerektiği zaman en kötü büyüden bile korunma uygulaması yapabilir. Özellikle kara büyü yaptırma gibi bir niyete sahip olan hasmınız bulunuyorsa, vefk veya muska gibi yöntemler ile, kolayca bu konuda kendinizi korumaya alabilirsiniz. Kocaeli medyum hocaları, bu tarz durumlarda size ellerinden geldiği kadar yardımcı olacak ve gerekli korunmaları gerçekleştirecektir.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.