İnsanlar arasındaki ilişkiler kimi zaman hayırsız sonuçlar ortaya koyabilmektedir. Böylesi bir durum, hem kişilere, hem de çevresine zarar verebilir. Kimi durumlarda ise, kişilerin aralarındaki ilişkiden çok daha fazlasını elde edebilme ihtimalleri bulunur. Böylesi hallerde, kişilerin birbirinden soğuması ve farklı yollara gitmesi en hayırlısı olabilir. Gayb alemleri, her nasıl hayatlarımızı iyi yönde değiştirecek büyüler barındırıyorsa, bu tarz durumlarda da işimize yarayabilecek olan bazı uygulamalar içermektedir. Bu yöntemlere halk arasında soğutma büyüsü adı verilir.

Soğutma büyüsü, iki kişi için yapılabileceği gibi, kimi zaman bir alışkanlığa veya başka bir mekana karşı da yapılabilmektedir. Örneğin, iki kişinin birbirinden uzaklaşması için soğutma büyüsü yapmak mümkün olabileceği gibi, bir kişinin kötü alışkanlıklarından kurtulması için de böylesi bir büyü uygulaması yapılabilir. Bu büyünün bu kadar çeşitli olması, uygulanan yöntemlerin de aynı ölçüde çeşitlenmesine neden olmaktadır. Medyum hocalar, duruma ve kişilerin enerjilerine göre pek çok farklı soğutma büyüsü yöntemi kullanabilir.

Soğutma büyüsü için kullanılan tekniklerin sayısı bir hayli fazla. Bu tekniklerin bazılarında malzeme kullanılmakta, bazıları sadece medyum hocanın nefes gücü ile bağlantılı olmaktadır. Büyü için bu tekniklerden hangisinin kullanılacağı medyum hoca tarafından en doğru şekilde belirlenecektir.

Soğutma büyüsünde çok farklı teknikler, çok farklı şartlar için kullanılabileceği için en etkili yöntem diye bir şey söz konusu olamaz. Medyum hocanız işinin ehliyse, sizin için en etkili yöntemi belirleyecek ve uygulayacaktır. Bu yöntem tamamen enerjinize ve duruma göre belirlendiği için sizin için etkili olsa da, başka bir kişi için etkisiz bile olabilir.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.