Medyum hocalar, gayb alemlerinde var olan ve dünyanın her noktasında ortak olan enerjileri yönlendirmek ve programlamak suretiyle büyü çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu çalışmalarda kullanılan enerjiler dünyanın her noktasında ortak olduğu için, hiçbir şekilde mekana ve zamana bağlı kalmadan hareket edecektir. Bu nedenle, Mersin medyum hocaları, farklı ilçelerde olan kişilere bile başarılı bir şekilde büyü ve diğer manevi çalışmaları uygulayabilmektedir.

Mersin’deki medyum hocalar, belli bir bölgede yoğunlaşmadan, neredeyse ilin tüm bölgelerine yayılmış şekilde bulunabilmektedir. Bazı şehirlerde olanın aksine, Mersin medyum hocaları sadece il merkezinde değil, şehrin ilçelerinde de faaliyet göstermektedir.

Medyumluk ve gayb alemleri ile ilgili tüm çalışmalarda, medyum hocaların çalışma yapacak kişiye uzakta veya yakın mesafede olması çalışmanın niteliği konusunda herhangi bir etkiye sahip değildir. Enerjinin her yerde aynı olması ve doğru yapılmış bir büyü çalışmasının hiçbir şekilde mesafeye bağlı olmadan etkisini göstereceği göz önünde bulundurulduğunda, Mersin’deki medyum hocaların her yerdeki insanlara yardım edebilmesi ve gayb alemlerinin kapılarını aralayabilmesi gayet mümkündür.

Sadece Mersin medyum hocaları için değil, dünyada manevi alemlerle ilgili çalışmalar yapan herkeste görülebileceği üzere, yapılan tüm çalışmaların şehirlere, hatta ülkelere ve kıtalara bile bağlı kalmadan gerçekleştirilmesi mümkündür.

Yalnızca vefk ve muska benzeri, fiziksel bir obje aracılığıyla gerçekleştirilen gaybi çalışmalar haricinde, medyum hocanın size olan uzaklığının hiçbir etkisi bulunmamaktadır. Mersin’deki medyum hoca, İstanbul’dan talep eden kişiye de aynı çalışmayı, aynı etki ile gerçekleştirebilmektedir. Bu durumun en net kanıtı, bağlama ve geri getirme büyülerinde görülebilir. Eğer bu çalışmaların gerçekleşebilmesi için medyum hocanın kişilere yakın olması gerekli olsaydı, geri getirilecek veya bağlama yapılacak kişinin uzakta olması nedeniyle bu çalışmaların hiçbirinde başarıya ulaşılamazdı.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.