Sabun büyüsü gibi büyülerde malzemelerin teminin kolay olması ve bu büyünün pek çok kişi tarafından bilinmesi evde yapılabileceği konusunda yaygın bir yanılgıya sebep olmaktadır. Sabun büyüsü basit bir büyü gibi görünüyor olsa da çok etkili bir çalışma olabilir.

Sabun büyüsünde kullanılan malzemelerin hiçbir önemi yoktur. Malzemeler sadece büyünün etkili şekilde yapılabilmesi için kullanılan birer araçtır. Bu tarz büyülerde kullanılan malzemelerin medyum hoca olmadan herhangi bir önemi bulunmaz.

Gerçek medyum hocalar kullanacakları malzemeleri zaman zaman değiştirebilir. Bu durum büyü yapılacak kişinin enerjisi ile alakalıdır. Eğer kişiye ait enerji uygun değilse yapılacak olan büyüdeki malzemeler değiştirilir. Sabun büyüsünde de bu durum geçerlidir.

Aynı şekilde, büyü yapılırken kullanılan dualar ve diğer gizli ilimler tamamen büyünün yapılacağı kişiye bağlı olarak değişecektir. Sabun büyüsü yapılırken hangi duanın okunacağını anlamak için ciddi bir eğitim gerekir.

Gerçek medyum hocalar dışında hiç kimse büyü yapamaz. Bu büyü sabun büyüsü olsa bile sadece işinin ehli tarafından yapılmak zorundadır.

İnternetteki Sabun Büyüsü Yöntemleri Doğru Mu?

Sabun büyüsü halk arasında yaygın olan bir çalışma olduğu için bu büyünün kolay bir şekilde yapılabileceği düşünülmektedir. Ancak bu durum tamamen yanlıştır. Büyü ne kadar kolay malzemelerle yapılıyor olursa olsun okunacak dualar yine medyum hocaların sahip olduğu eğitim sayesinde öğrenilir.

İnternette yer alan sabun büyüsü yöntemlerinin hiçbir geçerliliği yoktur. Bu büyülerin tutması için medyumların kendi bilgilerini nefes güçleri ile birleştirmeleri gerekir. Sıradan bir insan asla medyum hocalar kadar nefes gücüne sahip olamaz. Yine aynı şekilde, büyüde kullanılacak olan dualar gizli tutulduğu için sıradan insanların erişimine açık değildir.

Büyülerin internette yazan şekillerde yapılması imkansızdır. Her medyum hoca ne olursa olsun bu bilgiyi gizli tutar ve kimseyle paylaşmaz. Bu nedenle internetteki sabun büyüsü yöntemleri kesinlikle yanlıştır.

Sabun Büyüsünü Evde Yapmak Tehlikeli Mi?

Sabun büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyüler medyum hocalar tarafından yapıldığı sürece etkili çalışmalardır. Sıradan bir insanın en basit bir büyüyü bile yapması mümkün değildir.

Büyü yapımında kullanılan enerjiler çok karmaşıktır. Bir kişinin evde bu enerjileri kullanmayı denemesi bile ona zarar verebilir. Her medyum eğitimi ve bilgisi sayesinde bu enerjileri zararsız şekilde kullanır. Sabun büyüsü yapılırken kullanılan enerjiler de tecrübesiz birine zarar verebilir.

Büyülerin herhangi bir tehlikesi sadece ehline bırakıldığı sürece yoktur. Aksi takdirde kişilere zarar verecek sonuçlar ortaya çıkabilir.

Sabun büyüsü yaptırmak istiyorsanız bu büyü yerine kullanılabilen daha etkili çalışmaları değerlendirebilirsiniz. Bu çalışmalar arasında en etkilisi olan papaz büyüsü çok daha net sonuçlar ortaya çıkarır. Çoğu medyum sabun büyüsü yerine papaz büyüsü yapmayı tercih eder.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.