Boşanma büyüsü, mutsuz bir yuvanın bozulmasını sağlayan, eşlerden bir tanesinin isteği ile yapılan manevi bir uygulamadır. Bu süreçte diğer eşin boşanmaya yanaşmaması büyünün yapılması arkasındaki en büyük nedendir.

Boşanma büyülerinde genel olarak karşı tarafın düşüncesi değiştirilmeye çalışılır. Büyünün fiziksel bir etkisi yoktur. Bu büyüdeki amaç:

  • Eşlerden boşanmak istemeyen kişinin diğerinden tiksinmesini sağlamak
  • Karşı tarafı boşanmaya ikna etmek
  • Eşleri birbirlerine karşı soğutmak
  • Eşlerin birbirleri hakkındaki aşk bağını yok etmek

Bunun gibi amaçlar uğruna yapılacak olan büyü ile birlikte kısa süre içerisinde güvenilir bir medyum uygulamaya başlayabilir. Ancak buradaki esas sorunlardan bir tanesi güvenilir medyumun kim olduğudur.

Boşanma Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Boşanma büyüsü yaptırılan kişilerde bazı belirtiler büyüyü ele verebilir. Genellikle eşlerden bir tanesinin ayrılmayı istemediği durumlarda yaptırılan bu büyü ile birlikte insanlar, birbirlerinden ayrılmayı düşünmeye başlar. Büyünün etkisi altında kalan insanlarda görülen belirtiler şunlardır:

  • Eşlerine karşı olan sevgi ve muhabbetleri biter.
  • Çift arasında sürekli bir tartışma başlar.
  • Cinsel yaşamları tamamen biter.
  • Çiftler birbirlerinin ailesine karşı da olumsuz yaklaşmaya başlar.
  • Çiftler birbirleri ile karşılaşmamaya ve aynı ortamda bulunmamaya özen gösterir.

Bunun gibi belirtiler ile birlikte kısa süre içerisinde büyünün etkileri fark edilebilir seviyeye gelir. Bu zaman diliminde insanlar, genellikle büyü etkisi ile daha fazla yorgun, uykusuz ve dalgın olur. Büyünün ise farkına varanlar genellikle çiftlerin en yakınlarıdır.

Boşanmak İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü gibi güçlü enerjileri içerisinde barındıran bir uygulamada tüm söz hakkı medyumlarındır. Medyumlara danışan kişiler özellikle boşanma büyüsü yapımı konusunda daha çok isteklidir. Bu kimi zaman çiftlerden birisi olurken kimi zaman ise kıskanç bir komşu veya eski bir sevgili olabilir. Medyumlar ise büyü yapmadan veya bozmadan önce bunun nedenine bakarlar ve yanlış bir amaca hizmet etmekten imtina ederler.

Büyü bozma işlemlerinde genellikle bazı rutin işlemler yapılır. En etkili ve hızlı şekilde büyünün bozulması ise büyü için kullanılan nesnelerin ele geçirilmesi ile mümkündür. Kişisel bir eşya, evlilik fotoğrafı, kişisel ait başka bir şey büyünün bozulmasını hızlandırır. Medyumlar, bu nesnelerdeki büyüyü ortadan kaldırdıklarında büyüyü de yok etmiş olurlar.

Büyü Bozulduktan Sonra Neler Yapılır?

Büyü bozulduktan sonra kişi bir anda günlük yaşantısına dönemez. Bunu hızlandırmak ve büyünün yan etkilerinden kurtulmak ise medyumlar tarafından yapılacak olan bakım işlemleri ile mümkündür. Bakım; medyumların insanlar üzerine yaptığı ve onların vücutlarındaki metafiziksel enerjileri dengelediği bir işlemdir. Bu işlem sonucunda boşanma büyüsü gibi insanlar üzerine etki bırakan büyülerin yan etkisinden tamamen kurtulmak mümkündür.

Medyumlar ile alakalı bilgi almak istediğiniz zaman web sitemize girebilirsiniz. Büyü yaptırmak veya bozmak için ihtiyacınız olan güvenilir medyuma sitemize gelen yorumlara bakarak ulaşabilirsiniz. Yorumları okumak ve incelemek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.