Bir kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlamak amacı ile bazı belirtilerin incelenmesi gerekmektedir. Fakat bu belirtiler, ancak alanında uzman bir medyum hocanın incelemeleri doğrultusunda açıklığa kavuşabilmektedir. Bazı durumlarda kişilerin fizyolojik ya da psikolojik olarak sahip oldukları hastalıklar, büyü belirtileri ile karıştırılabilmektedir. Bu gibi durumlarda medyum hocalar tarafından üzerinde büyü olmadığı belirlenen kişilerin doktor kontrolüne gitmeleri önerilmektedir.

Bir kişiye iyi veya kötü niyetli olarak büyü yapılması ile birlikte oluşan belirtiler, bir sürenin ardından kişide rahatsız edici bazı durumların oluşmasına neden olmaktadır. Kişide bu durumların baş göstermesi ile birlikte büyü bozma yöntemlerine başvurulduğu görülmektedir. Büyü bozma yöntemleri içerisinde oldukça fazla sayıda yöntem yer almaktadır. Bu yöntemler, ancak alanında uzman olan ve ilim sahibi medyum hocalar tarafından gerçekleştirilebilmektedir. İlim ve irfan sahibi medyum hocalar, kişiler üzerinde yer alan büyüleri kısa süre içerisinde tespit ederek bozumu için gerekli uygulamaları gerçekleştirmektedirler. Büyünün bozulması için gerçekleştirilen uygulamalar arasında bazı ayetlerin ve duaların okunması, tılsımlı sözcüklerin söylenmesi, ritüeller yapılması ve bu ritüeller içerisinde büyü yapımında kullanılan malzemeler yer alması, kişinin gösterdiği belirtilere uygun yöntemlerin geliştirilmesi yer almaktadır.

Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapımının ardından, büyü çeşidine göre değişebilen fakat ortalama bir hafta süre içerisinde gerçekleşen bazı belirtiler ortaya çıkmaktadır. Büyünün kişiyi iyi ya da kötü etkilemesi, yapım nedeni ile doğrudan ilişkilidir. Bu nedenle de kötü niyetli olarak gerçekleştirilen büyüler, kişiler üzerinde gözle görülür nitelikte olumsuz durumların oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumlardan bazıları şu şekilde sıralanabilmektedirler;

  • Kişilerin önceden anlaşabildikleri ve sevdikleri insanlar ile aralarının kopması, ortada bir sebep yokken sürekli olarak kavga etmeleri büyü belirtileri arasında bulunmaktadır.
  • Kişinin eşi ya da ailesi ile arasının açılması, yakınları ile birlikteyken kendini huzursuz hissetmesi üzerinde büyü olduğuna dair bir işaret olabilmektedir.
  • Kişilerin dini vecibelerini yerine getirmemeye başlamaları, dini ögelere karşı saygısızlık yapmaları da büyü belirtileri arasında bulunmaktadır.
  • Kişilerde fizyolojik olarak ortaya çıkan uykusuzluk, aşırı miktarda sinirli olma hali, öfke patlamaları, huzursuzluk, ağlama krizine girme, kol, bacak, omuz gibi kısımlarında tutulmalar ve kasılmalar gözlemleme de üzerlerinde büyü olduğuna dair belirtilerdendir.

Bu gibi belirtilerin görülmesi halinde, yapılan büyüyü bozmak amacı ile kişilerin en kısa süre içerisinde bir uzman medyum ile iletişim kurmaları önerilmektedir.

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir?

İlim ve irfan sahibi olan uzman medyum hocalar, kişiye ve kişide yer alan büyü çeşidine uygun bir büyü bozma yöntemi uygulamaktadırlar. Bu nedenle her bir kişiye göre farklı bir büyü bozma yönteminin yer aldığı görülmektedir. Bu yöntemlerin uygulanması sırasında Ayet-el Kürsi, Fatiha, Nas, Felak gibi çeşitli dualardan ve tılsımlı kelimelerden yararlanılmaktadır. Bu anlamda kişiler; büyü yapılması, büyü bozumu ya da büyü tespiti gibi konularda destek almak adına mutlaka bu işi profesyonel olarak yapan medyum hocalar ile çalışmalıdırlar.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.