Medyum hocaların çalışma alanlarında pek çok farklı büyü ve enerji bulunmaktadır. Medyumlar, yıllar boyunca edinilen bilgiler ile gayb alemlerini tanımış, bu alemlerde var olan enerjileri kullanmayı öğrenmiştir. İstediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmalarının yapılabilmesi için gerekli olan bilgiler, nesiller boyu yapılan çalışmalar neticesinde, üstat medyum hocalar tarafından günümüze kadar ulaştırılmıştır.

Gayb alemlerinde var olan kavramları anlamak tek bir insan ömrüne sığabilecek bir durum değildir. Bu alemlerin sırlarını tam anlamıyla kavramak için mutlaka el verme yöntemi adı verilen özel bir teknik kullanılması gereklidir. Medyum hocalar, bu yöntem sayesinde bilgilerini nesiller boyunca aktarmakta, her seferinde üzerine bir şeyler katılarak ilerleyen nesillere ulaşmaktadır. Bu sayede, insanlar her geçen gün gayb alemlerini daha iyi tanımakta, istediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında başarıları artmaktadır.

Büyü yapılırken kullanılan yöntemlerin de her zaman için pek çok şekilde değiştiği bilinmektedir. Örneğin, bir medyum hoca sadece kendi enerjisini kullanarak, herhangi bir malzeme olmadan büyü yapabilirken, başka bir medyum hocanın tam tersi bir çalışma yaptığına rastlanabilmektedir. İstediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyü çalışmaları için aynı durum geçerlidir. Medyum hocalar, yapılacak olan tüm çalışmalarda birbirinden çok farklı teknikler kullanabilmektedir.

Medyumların hangi yöntemi kullanacağını belirlemesi adına öncelikle bakım adı verilen bir çalışma gerçekleştirilmektedir. Bakım çalışması, medyum hocanın gayb alemlerini incelemesini, öte dünyada yapılacak olan çalışma ile ilgili araştırma yapmasını sağlamaktadır. İstediğini yaptırma büyüsü yapılırken de çalışmaya bakım ile başlanmaktadır.

Bakım yapıldıktan sonra medyumun malzemeye ihtiyaç duyup duymayacağı netleşmektedir. Kimi büyü çalışmasında malzemelerin büyük önemi bulunurken bazı büyü çalışmaları herhangi bir malzeme olmadan da yapılabilmektedir.

Her Büyünün Kişiye Özel Hazırlanması Gereklidir

İstediğini yaptırma büyüsü gibi büyülerin doğru şekilde yapılmasının tek yolu, bu çalışmaların kişiye özel olarak hazırlanması ve geliştirilmesidir. Medyum hocalar, bu işlemleri yaparken bakım çalışmasından ve özellikle havas ve ledün gibi ilimlerden yararlanmaktadır.

Her insanın enerjisi farklı olduğu için yapılacak olan çalışmanın da farklı olması kaçınılmaz bir durumdur. Güvenilir bir medyum hoca, her türlü işlemi yapmadan önce mutlaka detaylı bir inceleme gerçekleştirecek, akabinde yapılacak çalışmayı belirleyecektir. İstediğini yaptırma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında, okunacak dualardan kullanılacak malzemelere kadar her şeyin kişiye özel belirlenmesi gereklidir.

Bazı Büyülerde Malzeme Kullanılır

İstediğini yaptırma büyüsü, kimi zaman malzeme ile yapılan kimi zaman ise herhangi bir malzeme gerektirmeden istenen sonucu veren bir çalışmadır. İşlemin nasıl yapılacağı, herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulup duyulmadığı tamamen medyum hocanın yapacağı inceleme ile netleşecektir. Büyüyü yapacak olan medyumun incelemesi olmadan nasıl bir yol izleneceğini belirlemek imkansızdır.

Gerçek bir medyum hoca, hiçbir zaman kendisine danışan insanları mağdur etmeyecek, her türlü çalışmayı istenen şekilde yapmak adına çalışacaktır. İstediğini yaptırma büyüsü gibi zorlu çalışmaları yapacak olan medyumları iyi belirlediğiniz sürece gerçekleşecek olan işlemden her zaman net sonuçlar alabilmeniz mümkün olacaktır. İşinin uzmanı olan bir medyum hoca, gerektiği zaman en karmaşık ve zor bulunan malzemeleri kullanacak, istediğiniz işlemi yapabilmenizi sağlayacaktır. Tecrübeli ve güvenilir bir medyum hoca, konu ne olursa olsun asla mağduriyet yaşatmayacaktır.

Sizlerden sitemize gelen çok sayıda medyum hoca yorum, şikayet ve tavsiye mesajı kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfada toplanmaktadır. Tüm bu yorumları okumak ve dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.