İnsanların hayatı manevi dünyalar ile doğrudan bağlantılıdır. Her insan, ister istemez öte alemlerden etkilenmekte, farklı konularda hayatında değişimler ortaya çıkmaktadır. Tekirdağ medyum hocaları gibi medyum hocalar, uzun süreler boyunca yaptıkları çalışmalar sayesinde gaybi dünyayı yakından tanımış, böylece manevi dünyaların etkilerini anlamıştır. Bu hocalar, yeri geldiğinde aşk büyüsü yeri geldiğinde ise rızık açma büyüsü gibi farklı işlemler ile bizlerin hayatında değişimler yaratabilmektedir.

Gayb, dünyadaki gibi sınırlara sahip olan ve kolay anlaşılabilen bir dünya değildir. Çorlu medyum hocaları gibi bu alanda yaptıkları sayısız çalışma ile tanınan medyum hocalar, gaybi dünyaları anlamak ve kullanabilmek için uzun yıllar boyunca çalışmış, kendilerini bu alanda yetiştirmiştir. Medyum hocalar, öte dünyalarla alakalı yapılan her türlü çalışmayı el verme adı verilen bir yöntemle almakta, bu sayede nesiller boyunca bozulmadan aktarılması sağlanmaktadır.

El verme yönteminde, Tekirdağ medyum hocaları gibi medyumların kullandığı tüm bilgiler özel olarak aktarılmaktadır. Medyumluk mesleğine başlayan bir hoca, bu bilgileri üstat medyumlardan öğrenmekte, yeteri kadar kendini geliştirdiği sürece erişebilmektedir. Hiçbir gerçek medyumun bilgiyi dışarı ile paylaştığı, internette veya farklı kaynaklarda yayınladığı görülmemektedir.

Çerkezköy medyum hocaları gibi medyum hocalar, manevi dünyalar ile ilgili eğitimlerine ve çalışmalarına nefes güçlerine göre başlamaktadır. Nefesi kuvvetli olan bir medyum hocanın öte alemlerle alakalı çalışmaları daha etkili yaptığı bilinmektedir. Yine aynı şekilde, nefesi kuvvetli Tekirdağ medyum hocalarının tüm büyüleri çok daha hızlı tutmaktadır.

Büyüler neredeyse her konuda yapılabilmektedir. Maddi veya manevi olması fark etmeksizin, insanlar için faydalı etkilere sahip sayısız farklı çalışma bulunmaktadır. Tüm bu çalışmalar ilim temelinde, medyum hocaların nefes gücü ve tecrübesi ile yapılmaktadır. Tekirdağ medyum hocaları da dahil olmak üzere, dünyanın her yerinde çalışan medyumlar için aynı durum geçerlidir. İlim ve tecrübe olmadığı sürece öte dünya ile ilgili hiçbir işlem yapılamamaktadır.

Öte Alemleri Anlamak Zor Bir İştir

Gayb alemleri, fiziksel dünyaların aksine pek çok sırrı barındırmaktadır. Bu alemlerde var olan güçlü enerjiler, hayatımızı değiştirebilecek kadar yoğundur. Medyum hocalar vesilesiyle kullanılabilen bu güçleri anlamak için sırlı ilimleri bilmek gereklidir.

Tekirdağ medyum hocaları da dahil olmak üzere, pek çok medyum hocanın eğitim süreci her zaman için bu gizli ilimleri temel alır. Herhangi bir kitapta yazmayan, sadece tecrübe ve üstat medyumların desteği ile öğrenilebilen bu ilimler, uzman olmayan kişiler tarafından kullanılamamaktadır.

Medyum hocaların gaybi dünya ilimlerini öğrenmesi yeri geldiğinde onlarca yıl almaktadır. Bu alemler fiziksel dünyalarda olduğu gibi kısa sürede anlaşılan, öğrenilen bilgiler içermemektedir. Sadece gerçek medyum hocalar tarafından anlaşılabilen bu alemler, bizlere medyumlar vesilesiyle kullanmamız adına hediye edilmiştir.

İnsanlar Her Konuda Rahman Boyuttan Yararlanır

Çorlu medyum hocaları tarafından da söylendiği gibi, insanların manevi dünyalardan yararlanmasında herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Bu alemlerde var olan enerjiler ve güçler bizlere hediye edilmiştir. Hayırlı işler için kullanılacağı, insanlara zarar vermek adına kullanılmayacağı sürece maneviyattan yararlanmakta sakınca bulunmamaktadır.

Tekirdağ medyum hocaları gibi medyum hocalar çok uzun süredir bu alemlerle alakalı sayısız çalışma yapmaktadır. Öte dünyayı iyi tanıyan ve kullanabilen bu medyumlar, bugüne kadar binlerce insanın hayatının değişmesine vesile olmuştur. Kimi zaman manevi konularda, kimi zaman ise insanların üzerindeki musibetlerin atılmasında pek çok kez rahman boyutlara başvurulduğu görülmüştür.

Medyumlar ile ilgili araştırmalarınızda, sizden sitemize gelen ve ana sayfada yayınlanan yorumları okuyabilirsiniz. Tüm bu yorumlara ulaşmak, soru sormak ya da görüş paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.