Öte alemleri tanıyan tüm medyum hocalar, bu alemlerdeki enerjilerin her zaman için çok güçlü ve kudretli olduğunu belirtmektedir. Büyü bulan hocalar da dahil olmak üzere, bu dünyaları tanıyan tüm hocalar bu enerjilerin kudretini anlamak adına kapsamlı bir eğitim sürecinden geçmektedir. Manevi dünyaları anlamak adına böylesi eğitimlerden geçmeyen hiçbir hocanın öte dünyaları tanıyıp anlaması mümkün olmamaktadır.

Medyum hocalar, rahman boyutlar ile ilgili eğitimlerine ilk olarak nefes gücü kontrolü ile başlamaktadır. Büyü bulan hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocaların eğitim sürecinin bu şekilde başladığı bilinen bir durumdur.

Nefes gücü, doğuştan gelen ve sonradan kazanması mümkün olmayan özel bir güçtür. Bu gücü taşıyan güvenilir medyum hocalar, antik dönemlerden beri gelen belli başlı ilimleri öğrenmeye hak kazanmaktadır. Büyü bulan hocalar da yaptıkları tüm çalışmalarda bu gibi ilimleri ve bilgileri kullanmaktadır.

Bir hoca, eğitimi sırasında öte alemlerin enerjilerini de kullanmayı öğrenmek zorundadır. Bu enerjileri tanımak ve kullanmak düşünülenden çok daha zor bir iştir. Büyü bulan hocalar, böylesi işlemleri yapabilmek için kimi zaman uzun yıllar boyunca, belli başlı enerjiler üzerinde tecrübe edinmekte, bu sayede rahman boyutları tanımaktadır.

Medyum olmak zor bir iş olduğu gibi, büyü bulan hocaların geçtiği eğitimler diğer hocalara kıyasla çok daha karmaşıktır. Bu hocalar, hem büyü yapmayı hem de bozmayı bilmek zorundadır. Bunu başarabilmek adına alınan eğitimde ise çok özel sırlar, türlü zorluklar bulunmaktadır. Bu nedenle herkesin medyum hoca olması, yine aynı şekilde büyü bozması mümkün değildir.

Büyü Bulan Hocalar Hangi İlimleri Kullanılır?

Büyü bozma işlemlerinde nefes gücü ve tecrübe kadar ilim bilgisinin de önemli olduğu bilinmektedir. Büyü bulan hocalar, rahman boyutların güçlü enerjilerini onlarca farklı ilmi kullanarak öğrenmekte, bu sayede gerekli olan çalışmaları yerine getirmektedir.

Büyü bulan hocalar, ilk olarak havas ilmini kullanmaktadır. Havas, kadim dönemlerden bu yana kullanılan en özel ilimlerin başında gelmektedir. Havas olmadığı sürece maneviyatı tanımak ve anlamak gibi bir durum asla söz konusu olamamaktadır. Hem duaların gücünü hem de maneviyatın sırlarını taşıyan bu ilim sadece el verme yoluyla aktarılmaktadır.

Büyü bulan hocalar, aynı zamanda halk arasında ilm-i ledün olarak bilinen bir diğer özel ilmi de çalışmaktadır. Havas ile bir arada kullanılan bu karmaşık ilim, rahman boyutlardaki duaların ve surelerin gücünü tanımaya yaramaktadır. Bu ilmin gücü sayesinde, metafiziksel alemlerde var olan tüm şerri enerjilerin def edilmesi, uzaklaştırılması mümkündür.

Elbette medyum hocaların kullandığı ilimler sadece bunlarla sınırlı değildir. Rahmani alemlerde daha pek çok farklı ilim bulunmakta, medyum hocalar tüm bu ilimlerde uzmanlık kazanmaktadır.

İlim Olmadan Büyünün Anlaşılması İmkansızdır

Büyü bulan hocalar, öte dünyalarda var olan enerjileri anlamak ve büyüleri tespit etmek için her zaman için ilme başvurmaktadır. İlim olmadığı sürece büyüleri anlamak, rahmaniyeti tanımak asla mümkün değildir.

Güvenilir medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken sizlerden sitemize gelen yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarını da inceleyebilirsiniz. Gelen tüm yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.