Gayb alemlerinde sonsuz bir enerji bulunur. Bu enerjilerin kullanımı ise medyum hocalar tarafından alınan eğitimler sonucu mümkündür. İster tırnak büyüsü ister daha farklı bir büyü çalışması olsun, ortak olarak mutlaka öte alemlerin enerjisi kullanılmalıdır. Medyumların öte alemlerin enerjilerini doğru şekilde kullanması sadece işinin ehli olan kişilerin aldığı eğitimlerle mümkündür.

Bir medyum hoca tarafından büyü yapılabilmesi için mutlaka detaylı ve etkili bir eğitim alınması gereklidir. Tırnak büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında bu eğitim ile elde edilen büyü çalışmaları kullanılır. En basit büyü çalışmasında bile medyum hocaların bilgili olması çok önemlidir.

Büyü çalışmalarında Havas ve Ledün ilimleri yoğun olarak kullanılır. Tırnak büyüsü daha basit bir çalışma olsa bile yine aynı ilimlerin kullanılması gerekmektedir. Medyumlar büyü sırasında okunacak dualardan tüm diğer hesaplamalara kadar türlü ilimleri kullanarak bu işlemi yapar.

Tırnak büyüsü çeşitli amaçlarla yapılabilen çok özel bir uygulamadır. Bu uygulama ile genellikle ayırma hali elde edilir. Medyum hocaların ayırma büyüsü için daha farklı çalışmalar kullandığı biliniyor olsa da tırnak büyüsünün ana amacı bu sonucu elde etmektir.

Medyum hocalar tırnak büyüsünü bağlama amacıyla da kullanmaktadır. Bu büyü yöntemiyle yapılan bağlama büyüsü sırasında kullanılan enerjiler diğer çalışmalara kıyasla daha zayıf olsa da yine de kullanılabilmektedir.

Tırnak Büyüsü Kara Büyü Müdür?

Tırnak büyüsü ayırma büyüsü olarak geçen bir çalışmadır. Ancak bu büyünün kara büyü enerjileriyle herhangi bir alakası olmamaktadır. Kara büyüler doğrudan insanlara zarar vermek amacıyla yapılan çalışmalardır. Medyum hocalar tarafından yapılan tüm büyülerde, ayırma büyüsü de dahil olmak üzere hiçbir zaman kara büyü enerjileri kullanılmamaktadır.

Kara büyü çalışmaları da çoğu zaman medyum hocalar tarafından kabul edilmemektedir. İşinin ehli ve nefesi kuvvetli medyum hocalar hiçbir zaman kara büyü yapmayacaktır.

Tırnak Büyüsü Zarar Verir Mi?

Tırnak büyüsü yaptırana veya büyü yapılan kişiye herhangi bir zarar vermez. Bu büyüde kara büyü enerjisi olmaması herhangi bir zarar vermeyeceğini garanti etmektedir. Gerçek medyum hocalar hiç bir zaman hem yaptırana hem de yapılan kişiye zarar vermeyecek çalışmalar tercih edecektir.

Tırnak büyüsü etki gösteren bir uygulama olsa da bu çalışmalar papaz büyüsü gibi büyülere kıyasla daha zayıf kalmaktadır. Tarihin her döneminde kullanılmış olan papaz büyüsü diğer çalışmalara kıyasla çok daha yoğun etki göstermektedir. Yine aynı şekilde bu büyü çalışmalarında alınacak sonuçlar çok daha hızlı ortaya çıkmaktadır. Papaz büyüsü zorlu bir uygulama olduğu için mutlaka işinin ehli ve profesyonel bir medyum tarafından yapılması gereklidir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.