Her şeyiyle farklı bir ilim olan büyü, fiziksel alemde yaşanan olaylar ile bağlantı kurulamayacak kadar karmaşık ayrıntılara sahip olabilir. Hala nasıl etki ettiği konusunda herhangi bir bilgi bulunamayan büyünün ne kadar sürede etki edeceği konusunda da bilgi elde etmek oldukça zor bir şey.

Aşk büyüsü tarihin en çok kullanılan büyü yöntemlerinden bir tanesi. Her türlü medeniyette, tarihin ilk günlerinden itibaren kullanılan bu büyü yöntemi, farklı alternatiflerinin de gelişmesine neden oluyor. Tam da bu nedenle oldukça karmaşık bir hale bürünen aşk büyüleri hem yapılış hem de etki süreleri açısından büyük bir bilinmezlik ortaya çıkarıyor.

Aşk büyülerinin etki edebilmesi öncelikli olarak hocanın nefesi ve tecrübesine bağlıdır. Eğer bir büyüde hocanın tecrübesi yeterli geliyorsa, en doğru yöntem belirlenecek ve böylece daha kısa sürede etki etmesi sağlanacaktır. Bu yöntemin en doğru şekilde belirlenebilmesi tamamen hocanın yeteneklerine, değerlendirme kabiliyetine bağlıdır. Eğer büyüyü yapacak hoca kişinin durumunu doğru şekilde okuyabilir ve buna uygun bir çalışma geliştirebilirse, büyünün etki süresinin kısalmasını sağlayacaktır.

Hoca dışında, kişilerin durumu da bir diğer önemli faktör. Aşk büyüsü tek değil, iki kişilik bir çalışma olması nedeniyle, her iki tarafın da enerjisine bağlıdır. Kişilerin enerjisi ne kadar güçsüzse, büyüden etkilenme süreleri o kadar kısalır. Enerjinin güçsüz olması herhangi bir olumsuzluk olarak görülmemelidir. Bu durum, manevi alemlerin etkisine ne kadar açık olmayla bağlantılıdır. Her ne kadar büyü ve benzeri çalışmaların daha hızlı etki etmesine neden olsa da, aynı zamanda manevi alemden gelecek hayırların da hızlı gelmesine yol açabilir. Aşk büyüsü yapılırken, hocalar bu enerjiyi inceler ve ona uygun şekilde çalışma belirler.

Sürenin kısalmasında etkili olacaklardan biri de bilindiği üzere hangi aşk büyüsü yönteminin kullanılacağıdır. Yöntemler doğru şekilde belirlenirse sonuçlar çok daha kısa sürede alınır ve kişiler birbirlerine o kadar hızlı kavuşur. Kısacası, aşk büyüsünün ne kadar sürede etki edeceği büyük ölçüde medyum hocaya bağlıdır. Diğer faktörler de önemli yer tutsa da, işin anahtarı medyum hocadan geçmekte.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.