Her türlü meslek grubunda olduğu gibi medyumluk konusunda da çalışacağınız kişilere karşı dikkatli olmanız fazlasıyla önemlidir. Doğru bir isimle çalışmadığınız sürece hem zaman kaybı yaşamanız, hem de maddi olarak güçlük çekmeniz olasıdır. Pek çok kişi kendini medyum gibi tanıtıyor olsa da aslında medyumlukla alakası olmayan, sadece kulaktan dolma bilgilerle büyü yapmaya çalışanlardan ibarettir. Üstelik gerçek medyum hocaların isimleri arkasında saklanan bu kişilerden her daim uzak durmalı ve güvenilir medyum hocalarla çalışmak için iyi bir araştırma yapmanız gereklidir.

Güvenilir medyum hocaları anlamak için öncelikle daha önceden bu isimlerle çalışmış kişileri araştırmanız gereklidir. İnternette bulunan pek çok medyum yorum sitesinde insanlar daha önce çalışma yaptırdıkları hocaları yayınlamakta, yaşadıkları deneyimi diğer kişilere aktarmaktadır. Bu gibi sitelerden bazılarını ziyaret ederek çalışacağınız kişiler hakkında fikir edinebilirsiniz.

medyum şikayetleri

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar kendilerine ait bilgileri saklamadan yayınlarlar. Bazı dolandırıcılar hızlı şekilde ifşa olmamak için “numara bırakın, dönüş yapalım” gibi şeyler söylerken, gerçek medyum hocalara ne zaman ararsanız ulaşabilirsiniz. Bu nedenle çalışacağınız hocayı seçerken mutlaka iletişim bilgilerinin açık bir şekilde ulaşılabilir olmasına dikkat edin.

Medyum hocalar kendilerine sorulan sorulardan asla rahatsızlık duymazlar. Güvenilir medyum hocalar yaptıkları çalışmaları açıklarken hiçbir soru işareti bırakmaz ve sorulan sorulara nitelikli cevaplar verir. Bu nedenle aklınızdaki en basit soruyu bile çalışacağınız medyum hocaya yönlendirmekten çekinmemeli, aksine kafanıza takılan her şeyi sormalısınız.

Hepsinden öte güvenilir ve gerçek bir medyum hocanın konuşmalarından içgüdüsel bir güven alacağınızı unutmamalısınız. Her şey uygun gibi görünse bile içinize sinmeyen bir kişiyle çalışmamanız tavsiye ediliyor. Elbette bunu yapabilmek için iç ses ve önyargıyı ayırt etmeniz elzem. Bu tavsiyelere uymanız durumunda güvenilir medyum hocalar ile çalışarak istediğiniz tüm çalışmalarda başarıya ulaşabilirsiniz.

Sitemizdeki yorum ve şikayetler tek bir başlık altında toplanmaktadır. Siz de yorum ve şikayetlerinizi buraya tıklayarak açılan formdan gönderebilirsiniz. Hakaret içeren yorumlar onaylanmayacaktır.