Gayb alemleri ile ilgili yapılan her türlü işlemde mutlaka özel bilgiler kullanılmak zorundadır. Bu bilgiler, sıradan insanların erişemeyeceği şekilde saklanmakta ve korunmaktadır. Gerçek medyumlar tarafından, el verme yoluyla nesiller boyunca aktarılan bilgiler içinde, özel ilimlerden büyü yöntemlerine kadar pek çok farklı konu yer almaktadır. Bir medyum hoca, eğitim sürecinde bu bilgileri öğrenmekte, eğitmen medyum hoca ile birlikte tecrübe edinmektedir.

Gerçek ve sahte medyumlar hakkında araştırma yapmak, dolandırıcılar tarafından mağdur edilmemeniz için fazlasıyla önemlidir. Dolandırıcı ve sahte medyumlar, pek çok konuda büyü yapabileceğini iddia etse de aslında hiçbir konuda başarılı işlem yapamayacaktır. Her ne kadar kendilerine ait yöntemler, özel bilgiler olduğunu söylüyor olsalar da bu kişilerin gizli ilimlere erişme ihtimali yoktur.

Gerçek medyumlar, gizli bilgilere el verme yoluyla ulaşmaktadır. El verme yöntemi, medyumlukta binlerce yıldır kullanılan, çok kadim bir yöntem olarak bilinmektedir. Bilgiler, sadece o alanda eğitim alan kişilere aktarılmakta, hiçbir şekilde dışarı ile paylaşılmamaktadır. Sadece büyü yöntemleri ve bu konudaki bilgiler değil, aynı zamanda farklı ilimlerin detayları da bu şekilde saklanmaktadır.

Gerçek medyumlar, yaptıkları çalışmalarda asla mağduriyet yaşatmak istemez. Bu nedenle, her çalışmayı kişiye özel olarak hazırlayan medyum hocalar, çalışmaya başlamadan önce bakım adı verilen bir işlem yapmakta, büyünün tutup tutmayacağı konusunda fikir vermektedir. Bu işlem sayesinde, olmayacak veya imkansız görünen çalışmalar en baştan yapılmayacaktır.

Gerçek Medyumlar Her Konuda Tecrübelidir

Gerçek ve sahte medyumlar konusunda ayırt edici noktaların başında tecrübe gelmektedir. Gerçek medyumlar, bu alanda ciddi çalışmalar yaptıkları, kendilerini geliştirdikleri için tecrübeleri de aynı ölçüde yüksek olmaktadır. Sahte medyumlar, hiçbir zaman başarılı çalışmalar yapamamakta, büyünün nasıl yapıldığını bile bilmemektedir.

Tecrübeli medyumlar, başta havas olmak üzere pek çok ilimde de yüksek bilgi sahibidir. Gerçek medyumlar, küçük yaşlardan itibaren başlayan ve oldukça uzun süren eğitim süreçlerinde tüm bu ilimleri öğrenmiş, pek çok kez kullanmıştır. Bu bilgiler sayesinde, en zor konularda bile başarılı çalışmalar yapılabilmekte, insanlara destek olunmaktadır. Gerçek ve sahte medyumlar nasıl ayırt edilir bildiğiniz sürece, en karmaşık durumlarda bile manevi alemlerden yararlanmak oldukça kolaydır.

Büyü Çalışmalarında Tecrübe Çok Önemlidir

Her büyünün yapımı farklı olsa da büyü yapılırken medyum hocaların tecrübeleri de fazlasıyla önemlidir. Tecrübesi yetersiz olan bir medyum hoca, çalışmayı yaparken istediği etkiyi alamayacak, bu nedenle zorluk yaşayacaktır. Gerçek medyumlar, her zaman tecrübeli ve başarılı olacağı için bu gibi konularda problem yaşama ihtimaliniz bulunmamaktadır.

Sahte medyumlar, her zaman para odaklı çalışmakta ve sizin sorununuzu önemsememektedir. Tüm çalışmaları yapabileceğini iddia eden ama aslında hiçbir çalışmada başarıya ulaşamayan bu kişiler, sadece vakit kaybetmenize ve mağduriyet yaşamanıza sebep olacaktır. Bu gibi durumlardan maddi ve manevi zarar görmemek için gerçek ve sahte medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek çok önemlidir.

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yaparken, sitemize sizden gelen yorum, şikayet ve memnuniyet mesajlarını da okuyabileceğinizi unutmayın. Tüm yorumlara ulaşmak ve dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.