Medyumlar, dünya üzerinde büyü ve sihir yapabilme kabiliyetleri olan kişilerdir. Doğuştan yetenekli olsalar dahi büyü yapmak için sadece yetenek yeterli değildir. Ulvi alemler ile irtibat kurulması ve onlardan destek alınması büyü için en önemli unsurların başında gelir. Hamburg medyum hocalar büyü ve sihir yapabilme kabiliyetine sahip olan kişilerdir.

İnsanlar günümüzde farklı şehirlerde bulunmaktadır. Telefon vb. araçlar ile birlikte birbirleri ile haberleşebilen insanlar bu vasıtalarla hocalar ile de haberleşebilmektedir. Bunun için yapılması gereken ilk şey güvenilir bir hoca bulmaktır.

Hocaların yaptığı işlemler mesafelere bağlı değildir. Bu nedenle onlarla kimi zaman Whatsapp vb. araçlar ile de görüşülebilmekte ve işlemler yaptırılabilmektedir. Ancak bunun için hoca ile görüşme zorunluluğu bulunmakta ve yapılan işlemlerin mesafeye bağlı şekilde gerçekleşmeyeceğinden emin olunması gerekmektedir. Bazı durumlarda hocalar kişiye ait özel eşyalardan isteyebildiği gibi bakım gibi işlemlerde de direkt olarak kişiyi yanlarında isteyebilirler.

Uzaktan Büyü Yapılır Mı?

Medyumların yapacakları işlemlerde mesafe kavramı diye bir şey yoktur. Ancak bunun için işini hakkı ile yapan bir hocanın bulunması şarttır. Özellikle Hamburg medyum hocalar arasında dahi bulunabilen sahte hocalardan uzak durulmalıdır.

Büyü işlemi manevi alemlerin gücü kullanılarak veya onlardan yardım alınarak yapılır. Hoca, evrendeki enerjiyi üzerinde toplar ve sonrasında onu yaptığı işlemde başarılı olmak için kullanır. Bunun içinde kesinlikle mesafeye ihtiyacı yoktur. Ancak bazı zorlu istekler sonrasında hocalarında mesafe şartı arandığı görülebilmektedir.

Hocalar tarafından yapılan ve mesafeye bağlı olmayan en çok ilgi gören büyüler şunlardır:

Kimi zaman bakım işlemlerini dahi uzaktan yapabilen hocalar arasında dolandırıcılar daha çok dolaşır. Bu nedenle uzaktan yapılan işlemler için 2 kat daha fazla hoca araştırması yapmak gerekir.

Medyumlar Rüya Yorumlar Mı?

İlk insandan beri başlayan ve günümüzde de devam eden şey insanların uyurken rüya görmesidir. Rüyanın genellikle bir bölümü hatırlanır ve kimi zaman dehşet verici rüyalar görülebilir. Önceleri bu rüyalar vasıtası ile birlikte Hamburg medyum hocalar yorum yapabilmektelerdi. Günümüzde de yorum yapabilen bu hocalar rüyaların ne anlama geldiğini kişilere rahatlıkla açıklayabilmektedir.

Görülen rüyaların tamamı hocalar tarafından açıklanabilir. Mesela:

  • Rüyada bir kişinin öldüğünü görmek
  • Rüyada çiçek görmek
  • Rüyada hayvan görmek
  • Rüyada doğal afet görmek

Bunun gibi genellemeler ile birlikte Hamburg medyum hocalar tarafından pek çok rüya yorumlanmış ve sonrasında da çıkıp çıkmadığı takip edilmiştir. Hocalar rüyaları yorumlarken manevi alemler ile de irtibat kurar ve kulaklarına fısıldanan şeyleri karşı tarafa iletir. Ancak bunun için elbette gerçek bir hocaya ulaşmak gerekir. Aksi halde sahte hocalar tarafından incelenen rüyalar ve onların yorumları sadece sizin boşa ümitlenmenizi sağlar.

Sitemizde gerçek ve sahte hocaların ayırt edilebilmesini sağlayan pek çok kullanıcı yorumu bulunur. Bu yorumlara bakmak, hocalar hakkında fikir edinmek ve tecrübe ettiğiniz hocalar hakkında yorumda bulunmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.